Anatomia miłości według Filipa Chajzera

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2015 19:30
Piątkowa audycja Filipa Chajzera poświęcona będzie wiosennym miłościom. Dowiemy się m.in., czym różni się prawdziwe uczucie od zauroczenia.
Filip Chajzer porozmawia z Piotrem Mosakiem o miłości. Nie tylko tej nastoletniej
Filip Chajzer porozmawia z Piotrem Mosakiem o miłości. Nie tylko tej nastoletniejFoto: Wojciech Kusiński

Wspólnie z naszym gościem - psychologiem Piotrem Mosakiem przyjrzymy się temu, jak zakochują się dziewczyny, jak panowie oraz czy panowie w ogóle się zakochują? Sprawdzimy także najczęstsze przyczyny wiosennych zauroczeń - słońce, endorfiny, a może krótkie spódnice?

W drugiej godzinie programu gość specjalny - francuski wokalista, kompozytor, piosenkarz John Mamann, który promuje w Polsce swój hit "Love Life". Opowie o swojej wizycie w Polsce, swojej twórczości i drodze ku popularności.

***

Na audycję "Piątek, piąteczek, piątunio" zapraszamy w piątek (27.03) w godz. 16.00-18.00. Audycję poprowadzi Filip Chajzer .

kd/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szalony "PlenAir" z Chajzerem w Białce Tatrzańskiej!

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2015 17:00
Ekipa Czwórki zajrzała na południe Polski - do Białki Tatrzańskiej. "PlenAir" poprowadził Filip Chajzer. Posłuchajcie, co się działo!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Więdłocha: aktorstwo jest jak życie na huśtawce

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2015 18:05
Nie lubi chodzić na zakupy, dużo czyta, czas chętnie spędza w kinie. Agnieszka Więdłocha przyznała w Czwórce, że… lubi imprezować. Zdradziła też, jak wygląda życie aktora od kuchni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najlepszy Przekaz W Mieście: inspiruje nas nasze miasto

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2015 16:00
- Jesteśmy lokalnymi patriotami i inspiracji szukamy wokół nas - mówią członkowie Najlepszego Przekazu W Mieście. Ich najnowszy numer "Tylko Ona" opowiada o miłości... do muzyki.
rozwiń zwiń