Karolina Czarnecka u Chajzera: narkotyki są złe!

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2014 19:30
Karolina Czarnecka zaśpiewała utwór "Hera, koka, hasz, LSD" i w mgnieniu oka zarobiła miliony. Na razie odsłon w popularnym serwisie muzycznym, ale kto to wie, co będzie dalej...
Audio
  • Plecy na nic się zdadzą jeśli człowiek nie ma talentu - Filip Chajzer rozmawia z Karoliną Czarnecką nie tylko o piosence ""Hera, Koka, Hasz, LSD" (Czwórka/Piątek, piąteczek, piątunio)
Karolina Czarnecka w programie TVP 2 Dzięki Bogu już weekend
Karolina Czarnecka w programie TVP 2 "Dzięki Bogu już weekend"Foto: PAP/Ireneusz Sobieszczuk

- Już dawno postanowiłam, że postaram się nie robić w życiu nic wbrew sobie. Wkraczając na tę drogę, do artystycznego świata, stajemy się bardziej podatni na różne bodźce czy wpływy. To może potężnie człowieka rozhuśtać. Twardy kręgosłup pozwala utrzymać równowagę - opowiada młoda aktorka. - Ta cecha w połączeniu z ciężką pracą może dać pożądane rezultaty.
Karolina Czarnecka jest absolwentką Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, a obecnie studentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Była także finalistką konkursu Piosenki Kabaretowej im. J. Przybory oraz uczestniczką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie brawurowo wykonała cover utworu z repertuaru formacji The Tiger Lillies "Hera, Koka, Hasz, LSD". W tej chwili jej występ na YouTube ma już ponad 10 milionów odsłon.

- Ludzie mówią, że osiągnęłam sukces, a ja tak jeszcze nie uważam - wyznaje rozmówczyni Filipa Chajzera. - Żeby spointować wydźwięk całej sytuacji postanowiłam nakręcić teledysk do tej piosenki. Także po to, by pokazać moją interpretację tego utworu. Pieniądze zbierałam w sieci, na portalu Polakpotrafi. No i okazało się, że Polak naprawdę potrafi. Premiera klipu już wkrótce w sieci.

Karolina Czarnecka - nowa królowa polskiego internetu [WIDEO] >>>
Obecnie Karolina Czarnecka występuje w Och-Teatrze, w "Miłości blondynki" w reżyserii Krystyny Jandy. - W myśl zasady, że trzeba los brać we własne ręce zdecydowałam się wysłać CV do Och-Tetaru. Nie należę do osób, które zakładają, że są rzeczy, których nie da się zrobić. Wręcz odwrotnie, uważam, że wszystko jest możliwe, a chcieć to móc - mówi gość audycji "Piątek, piąteczek, piątunio". - A to, że występuję teraz u pani Jandy, to najlepszy na to dowód.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co kręci Karolinę Czarnecką i jak jest jej stosunek do sławy - posłuchaj rozmowy z audycji "Piątek, piąteczek, piątunio". Poleca Filip Chajzer.
(kul/tj)

Zobacz więcej na temat: Czwórka KULTURA MUZYKA
Czytaj także

Mama Selita: wiemy czego chcemy

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2013 19:20
Muzycy zespołu Mama Selita znaleźli przestrzeń oderwaną od wielkomiejskiego zgiełku, gdzie powstaje nowy album.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Do czego potrzebna nam dziś muzyka?

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2013 15:45
- Tak samo jak padły pewne bariery gatunkowe w muzyce, tak samo pewne wątki ideologiczne czy światopoglądowe też się bardzo swobodnie mieszają. Nie ma takiej potrzeby, aby obowiązkowo to co dobre w muzyce było jednocześnie kontestacyjne - powiedział w Czwórce dziennikarz muzyczny "Gazety Wyborczej" Robert Sankowski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jarocin 2014. Pidżama Porno po raz ostatni zagra w starym składzie

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2014 10:00
Festiwal w Jarocinie uznawany jest za kultową imprezę. To miejsce, gdzie rozwijała się historia polskiego rocka, zwłaszcza w latach 80’. Do dziś kontynuuje swoją tradycję i nigdy nie zawodzi pod względem świetnych koncertów i znakomitych wykonawców!
rozwiń zwiń