Natalia Lesz o muzyce i życiu prywatnym

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2016 11:50
Gościem najbliższej audycji Mateusza Tomaszuka i Janka Kruczkowskiego będzie piosenkarka oraz aktorka Natalia Lesz.
Natalia Lesz podczas jednego z bankietów
Natalia Lesz podczas jednego z bankietówFoto: PAP/Stach Leszczyński

Artystka ukończyła studia na Wydziale Aktorskim na Uniwersytecie Nowojorskim, wcześniej przez osiem lat uczęszczała do Szkoły Baletowej w Warszawie. Pochodzący z jej pierwszej płyty singiel "Power of Attraction" znalazł się na 24. miejscu notowania amerykańskiego magazynu "Billboard", Natalia Lecz otrzymała również Superjedynkę na 45. festiwalu w Opolu. Pięć lat temu nagrała cover utworu Filipinek z 1968 roku p.t. "Batumi", który został wybrany przez rząd Gruzji jako utwór promujący ten kraj w Polsce. Zagrała również główną rolę w krótkometrażowym filmie fabularnym.

Jak wpłynęły na nią międzynarodowe doświadczenia? Czy czuje się bardziej piosenkarką czy aktorką? Jak godzi bycie mamą z pracą w studiu, na scenie lub na planie? Jakie wyzwania są jeszcze przed nią? Te i wiele innych sekretów zdradzi w najbliższy czwartek.

***

Na audycję "Absolutnie niepoważni" zapraszamy w czwartek (18.01) w godz. 9.00 - 10.00. Program poprowadzą Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski.

mg/mm

Czytaj także

Menadżer gwiazd: jestem od gaszenia pożarów

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2016 16:20
- Mój dzień się właściwie nie kończy, a moje obowiązki zależą od tego, co dzieje się w życiu artysty. Inaczej wygląda plan, kiedy Andrzej siedzi w studiu, inaczej, kiedy koncertuje - mówi Robert Gajewski, menadżer m. in. Smolika.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Milky Wishlake: zrobiłem piosenki, które wyważą drzwi

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 08:00
Studiował w konserwatorium jazzowym w Rotterdamie. W Polsce wzięła go pod skrzydła wytwórnia Nextpop. O płycie Milky'ego Wishlake'a "Wait For Us" mówi się, że będzie z najbardziej obiecujących wydawnictw tego roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agi Brine i premierowa piosenka o tym, co czuje do Gdańska

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 11:50
- Nie jestem nastawiona na "fejm" tylko na robienie dobrej muzyki. Ale obecność słuchaczy w tym procesie jest także niezmiernie istotna - mówi Agi Brine - wokalistka, multiinstrumentalistka i autorka tekstów, która wystąpi na Spring Break w Poznaniu.
rozwiń zwiń