Hubert Urbański radzi, jak znaleźć się na ściance

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016 14:00
- Show-biznes jest jak małpa z brzytwą. Jeśli ktoś chce w nim zaistnieć, musi napierać - mówi aktor i prezenter telewizyjny Hubert Urbański.
Audio
  • Znany prezenter telewizyjny i aktor Hubert Urbański śpiewa "Kryzysową narzeczoną", odpowiada na pytania z "Miliarderów" i zdradza, dlaczego jest łasy na "głaski" (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
W audycji Absolutnie niepoważni Hubert Urbański zdradził m.in., czy ma wykształcenie aktorskie oraz z czym kojarzy mu się... celebryta
W audycji "Absolutnie niepoważni" Hubert Urbański zdradził m.in., czy ma wykształcenie aktorskie oraz z czym kojarzy mu się... celebrytaFoto: Czwórka

Czytaj także
Natalia Lesz 1200.jpg
Czego Natalia Lesz nauczyła się w Stanach Zjednoczonych?

Gość Czwórki wie, co mówi, bo w tej branży ma ponad 30-letnie doświadczenie. Zastanawia się nawet, czy nie opisać go w książce. - Skoro pytacie mnie, co zrobić, żeby znaleźć się na ściance, to znak, że powinnienem wydać poradnik - śmieje się Hubert Urbański. - Tyle, że akurat to nie jest żaden problem. Każdy, kto chodzi na tego typu imprezy, choć raz trafia na ściankę.

Dziennikarz i aktor zapisał się w historii telewizji jako prowadzący teleturniej "Milionerzy". W studiu Czwórki wcielił się w rolę jednego z uczestników bitwy o milion, zdradził też, jaki napój go usypia i czego zazdrości Damianowi Skowronkowi z serialu "Pierwsza miłość". 

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski 

Gość: Hubert Urbański (prezenter, aktor)

Data emisji: 25.02.2016

Godzina emisji: 9.00

kul/mg

Czytaj także

Ewa Drzyzga w Czwórce czyta po rosyjsku

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 13:00
Znana telewizyjna prezenterka studiowała filologię rosyjską. W "Absolutnie niepoważnych" zmierzyła się z wyzwaniem i przeczytała tekst napisany cyrylicą.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Adam Zdrójkowski: od Tomasza Karolaka nauczyłem się podrywania

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2015 12:30
W serialu "Rodzinka.pl" gra średniego syna - Kubę Boskiego. 15-letni Adam Zdrójkowski jeszcze nie wie, czy będzie profesjonalnym aktorem, ale przyznaje, że praca na planie wiele go uczy.
rozwiń zwiń