Adam Zdrójkowski: od Tomasza Karolaka nauczyłem się podrywania

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2015 12:30
W serialu "Rodzinka.pl" gra średniego syna - Kubę Boskiego. 15-letni Adam Zdrójkowski jeszcze nie wie, czy będzie profesjonalnym aktorem, ale przyznaje, że praca na planie wiele go uczy.
Audio
  • Adam Zdrójkowski o pracy na planie "Rodzinki.pl" oraz o sposobach na podryw, których nauczył go Tomasz Karolak"
Adam Zdrójkowski na planie Rodzinki.pl uczy się nie tylko aktorstwa
Adam Zdrójkowski na planie "Rodzinki.pl' uczy się nie tylko aktorstwaFoto: Czwórka

Zdrójkowski wyznaje, że ma sporo fanek, które nierzadko zaczepiają go na ulicy, ale mimo to kontakty z płcią przeciwną wciąż sprawiają mu kłopoty.

- Wstydzę się podejść do dziewczyny, która mi się podoba. Ale pan Tomek Karolak pokazuje nam wiele trików, jeśli chodzi o podrywanie. Mówi nam, żeby śmiało zaczynać rozmowę: "Siema, siema, elo, jestem Adam, jest taka sytuacja - podobasz mi się i chcę cię zaprosić na randkę" - mówi gość Czwórki.

Adam odpowiada też na pytanie, czy to prawda, że chciałby być policjantem i mierzy się ze specjalnym wyzwaniem przygotowanym dla niego przez prowadzących audycję. Wspomina także o trudnych relacjach z bratem bliźniakiem, któremu kiedyś wybił jedynkę...

**

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzi: Mateusz Tomaszuk

Gość: Adam Zdrójkowski (aktor)

Data emisji: 18.06.2015

Godzina emisji: 11.10

mg/kul

Czytaj także

Joanna Jabłczyńska pół żartem, pół serio

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2015 13:30
Miała osiem lat, gdy dostała się do zespołu Fasolki. Tak rozpoczęła się jej kariera artystyczna, którą Joanna Jabłczyńska łączy z pracą prawniczki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co Magdalena Schejbal wie o materiałach budowlanych?

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2015 09:00
W serialu "Mąż czy nie mąż" prowadzi sklep z artykułami budowlanymi. - Rozróżniam taśmę izolacyjną od klucza francuskiego - śmieje się Magdalena Schejbal.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Prokop: czasami lubię się zdołować

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2015 10:30
- Uprawiam dość błazeński zawód w show biznesie, który jest jak kolorowa płachta. A ja czasami mam ochotę popatrzeć na kawałek czarnego sukna - mówi znany prezenter telewizyjny Marcin Prokop.
rozwiń zwiń