Cezary Pazura: wolę spotykać ludzi w realu niż w sieci

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2016 12:01
- Kiedyś u nas na osiedlu był pewien chłopiec, który jako jedyny miał encyklopedię, wielką, z obrazkami. Do niego ustawiały się kolejki, by się czegoś dowiedzieć z tej książki. Dziś jest wygodniej żyć z telefonem, z internetem. Ale dawniej człowiek miał większe marzenia - mówił Cezary Pazura.
Audio
  • Cezary Pazura opowiada o aktorstwie, życiu w sieci i podejmuje "niepoważny challenge" (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Cezary Pazura i Mateusz Tomaszuk w studiu Czwórki
Cezary Pazura i Mateusz Tomaszuk w studiu Czwórki

Cezary Pazura Zanim nastały czasy internetu więcej pozostawało w naszej wyobraźni. Dziś okazuje się, że świat jest mniej ciekawy niż był w naszych marzeniach. Być może dlatego uciekamy od niego w wirtualne rzeczywistości

W programie "Absolutnie niepoważni" opowiadał także, dlaczego tak naprawdę założył oficjalny kanał na Youtube. - Wy, młodzi, jesteście dla mnie trochę kosmitami, jesteście z innego świata. Nagle zorientowałem się, że wy znacie mnie tylko z kabaretów, a na co dzień spotykacie się w przestrzeni wirtualnej. Chciałem znaleźć z wami jakąś platformę, ale wciąż się tego uczę - mówił w Czwórce.

Wspominał także pracę na planie filmowym m.in. "Killera", "13. posterunku" cy "Sztosu". W programie przyjął też "absolutnie niepoważne" wyzwanie, w którym udowodnił, że prawdziwy aktorski kunszt może sprawić, że nawet instrukcja obsługi pralki stanie się trzymającym w napięciu kryminałem, niewinną bajką dla dzieci, albo obiektem radości filmowego Sida z "Epoki lodowcowej".

Cezary Paura mówił także m.in. dlaczego do dziś zawsze wozi przy sobie swoje zdjęcie w policyjnym mundurze, tłumaczył za co pokochał głos Piotra Fronczewskiego, a także, jak jego losy splotły się z Blowkiem. Opowiadał o pracy aktora dubbingowego i zdradził, kiedy ostatnio zaśpiewał szlagier "Przystojny jestem". A naszym prowadzącym radził... jak poderwać dziewczynę.

***

Tytuł audycji: "Absolutnie Niepoważni"

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Cezary Pazura (aktor filmowy, serialowy i dubbingowy, komik, reżyser i producent filmowy, piosenkarz, a także vloger)

Data emisji: 17.11.2016

Godzina emisji: 9.05

kd/kul

Czytaj także

Mateusz Gąsiewski: trzeba wierzyć w siebie i próbować do skutku

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2015 18:23
Aktor filmowy i dubbingowy, znany przede wszystkim z jednego z telewizyjnych seriali zdradził w Czwórce przepis na aktorską karierę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Musiał - ze szkoły na czerwony dywan

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2015 08:30
Gościem najbliższego wydania "Absolutnie niepoważnych" będzie Maciej Musiał, aktor znany z roli Tomka Boskiego z serialu "Rodzinka.pl".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julia Kamińska. Aktorka, która lubi pomagać

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 13:44
Julia Kamińska podbiła serca Polaków jako aktorka, z wykształcenia jest jednak… germanistką. W Czwórce opowiadała o swoim życiu zawodowym, ale też miłości, zdrowiu i niesieniu pomocy chorym dzieciom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Sierocki: "Cześć" to było moje przekleństwo

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 12:52
- Gdy mieszkałem na warszawskim Targówku, dzieciaki biegały za mną i wołały "Marek Sierocki, cześć!" - wspominał w Czwórce jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych i autor książek.
rozwiń zwiń