Mateusz Gąsiewski: trzeba wierzyć w siebie i próbować do skutku

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2015 18:23
Aktor filmowy i dubbingowy, znany przede wszystkim z jednego z telewizyjnych seriali zdradził w Czwórce przepis na aktorską karierę.
Audio
  • Aktor Mateusz Gąsiewski opowiada o przygotowaniach do matury, planach zawodowych i… życiu z rodzeństwem (Czwórka/Absolutnie niepoważni)
Mateusz Gąsiewski wraz z Jankiem Kruczkowskim i Mateuszem Tomaszukiem w Czwórkowym studiu
Mateusz Gąsiewski wraz z Jankiem Kruczkowskim i Mateuszem Tomaszukiem w Czwórkowym studiuFoto: selfie/Mateusz Tomaszuk

Mateusz Gąsiewski znalazł się w krzyżowym ogniu pytań. Opowiedział m.in. o tym, jak radzi sobie z tym, że ludzie wciąż zaczepiają go na ulicy, chcąc robić sobie z nim zdjęcia i jak zamierza utrzymać się w panteonie polskich celebrytów przez kolejne lata. - Jest szansa, że przetrwam w showbiznesie. Każdy może być aktorem, po prostu trzeba mieć szczęście - mówił Gąsiewski.

Aktor zmierzył się także z wyjątkowym challengem, który zaserwowali mu nasi prowadzący i zdradził, jak łączy aktorstwo z codziennym życiem i przygotowaniami do matury. Dowiedzieliśmy się także, co Gąsiewski zrobiłby, gdyby - jak bohater, w którego się wciela w serialu - wygrał … pół miliona złotych!

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk, Jan Kruczkowski

Gość: Mateusz Gąsiewski, aktor, maturzysta

Data emisji: 19.02.2015

Godzina emisji: 11.10

(kd/asz)

Czytaj także

Jarosław Kret: chciałem być jak David Attenborough

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2014 20:00
Prywatnie Kret jest pasjonatem podróżowania. Z wykształcenia egiptolog, studiował też archeologię śródziemnomorską oraz afrykanistykę i kulturoznawstwo. Gdy pojechał na stypendium do Egiptu wiedział już, że przez całe życie chce zwiedzać i poznawać świat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karol Strasburger - dowcipnie o sobie

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 08:30
Mówisz "Familiada", myślisz Karol Strasburger i jego żarty. Więcej o poczuciu humoru, ale nie tylko opowie sam zainteresowany!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wróżbita Maciej: nie mam mentora, wolę być mentorem dla innych

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2015 23:59
Jest numeryczną Czwórką, uważa, że młodzież bywa bardzo rozpieszczana, przez kilka lat nie nosił telefonu komórkowego. Wróżbita Maciej pojawił się w studiu Czwórki i zaprezentował przy okazji utwory ze swojej magicznej playlisty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rycembel: "Carte Blanche" to bardzo wzruszający film

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2015 13:00
Eliza Rycembel, znana szerokiej publiczności m.in. z filmu "Obietnica", tym razem zagrała obok Andrzeja Chyry. Wcieliła się w postać uczennicy Klary w obrazie "Cart Blanche".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julia Wróblewska - ze szkoły na srebrny ekran

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2015 12:10
Gościem najbliższego wydania "Absolutnie Niepoważnych" będzie Julia Wróblewska, która opowie o swoich pozaaktorskich pasjach.
rozwiń zwiń