Just Edi: karty to część mnie

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2016 11:54
- Karty to narzędzie, które pozwala mi dawać ludziom iluzję, odrobinę magii, coś co po prostu kocham - mówi w Czwórce Adrian Pruski, iluzjonista.
Audio
  • Adrian Pruski "Just Edi" czaruje w Czwórkowym studiu (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Adrian Pruski i Mateusz Tomaszuk
Adrian Pruski i Mateusz TomaszukFoto: Czwórka

- Kiedyś byłem wyśmiewany za iluzję, za pasję, zwłaszcza, gdy studiując w Szkocji biotechnologię postawiłem wszystko na jedną kartę i wybrałem magię - mówi gość Mateusza Tomaszuka. - Podjęcie drogi, jaką jest życie z pasją, było najlepszą decyzją w moim życiu - dodaje.

Gość Czwórki wyjaśnia czym jest iluzja, jakich rekwizytów używa serwując magię. Zdradza też, czym zajmuje się poza oczarowywaniem i zadziwianiem ludzi. Podejmuje się też absolutnie niepoważnego wyzwania - choć tym razem trudno ocenić, kto był tym bardziej zaskoczony, nasz gość, czy prowadzący audycję.

***

Tytuł audycji: "Absolutnie Niepoważni"

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk

Gość: Just Edi czyli Adrian Pruski (iluzjonista, ekwilibrysta, finalista 9. edycji jednego z popularnych talentshow)

Data emisji: 24.11.2016

Godzina emisji: 9.05

pj/kul

Czytaj także

Magda Gessler zdradza, czego nigdy nie zje

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 13:05
Prowadzi własne restauracje i jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w polskiej telewizji. Jak twierdzi, ma jeszcze wiele marzeń i planów, ale woli o nich nie mówić, by nie zapeszać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Piróg: sprzątajmy też w swoim życiu

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2016 15:00
- Każdy etap, każda sytuacja prowadzi do czegoś - mówi Michał Piróg. - Na pewno nie ma rzeczy, które się dzieją tylko po to, żeby się wydarzyły, chyba że my z tym nic nie zrobimy, zbagatelizujemy to, pójdziemy dalej, nie wyciągając z tego wniosków - dodaje.
rozwiń zwiń