Mateusz Maga - na drodze do światowej kariery

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2014 13:30
W piątkowej audycji "Dzień Kobiet" Mateusz Maga, młody polski model, opowie o niełatwej drodze na światowe wybiegi.
Czy Mateusz Maga podbije światowe wybiegi? Na razie model wyznał, że zamierza liczyć tylko na siebie
Czy Mateusz Maga podbije światowe wybiegi? Na razie model wyznał, że zamierza liczyć tylko na siebieFoto: Oktawian Górnik

W "Dniu Kobiet", jak co tydzień, w studiu Czwórki pojawi się facet, który kobietom spędzać może sen z powiek. Naszym gościem będzie Mateusz Maga, androgeniczny model, uczestnik jednego z telewizyjnych show.

Opowie nam o swojej ścieżce kariery, o tym jak odnajduje się w świecie modeli i o swojej przyszłości, ale nie na rynku polskim, lecz zagranicznym. Dowiemy się także, za co Mateusz pokochał projektowanie odzieży.

Na audycję "Dzień Kobiet” zapraszamy w piątek (21 listopada) w godz. 7.00-9.00. Program poprowadzą Karina Terzoni i Katarzyna Węsierska.

(kd)

Czytaj także

Rafał Maślak: na tytuł mistera wpływ ma osobowość

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 11:55
Po tym, jak zwyciężył w konkursie Mister Polski 2014, Rafała Maślaka okrzyknięto najprzystojniejszym polskim strażakiem. Ostatnie miesiące to wielki zwrot w życiu skromnego 25-latka z Gorczycy. - Na początku trudno mi było przywyknąć do tego zamieszania wokół mojej osoby, ale teraz już jest ok - powiedział w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Brzozowski: Nie zaplanowałem kariery z kalkulatorem

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 19:30
Był dobrze zapowiadającym się zapaśnikiem, ale z dnia na dzień rzucił sport i postawił na muzykę. Czy autor hitu "Tak blisko" Rafał Brzozowski żałował kiedyś tej decyzji?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Dowbor - uzależniony od adrenaliny

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2014 07:30
Znany dziennikarz oraz konferansjer, Maciej Dowbor uprawia triathlon. To wymagająca dyscyplina. Dlaczego zdecydował się właśnie na nią?
rozwiń zwiń