Igor Herbut: uskrzydla mnie to, co robię

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2014 11:37
- Życzę wszystkim ludziom na świecie, by pasja była ich pracą. To niesamowite szczęście - mówił w Czwórce wokalista grupy LemON.
Audio
  • Igor Herbut z grupy LemON o tęsknocie za domem, życiu w trasie, tworzeniu muzyki i planach zawodowych (Czwórka/Dzień Kobiet)
Igor Herbut podczas koncertów zaraża polską publiczność swoimi emocjami
Igor Herbut podczas koncertów zaraża polską publiczność swoimi emocjamiFoto: mat. prasowe artysty/www.lem-on.pl/

W trasie spędza ostatnio większość czasu. Jednak, gdy wraca do swojego domu w Warszawie, zamiast odpoczywać, i tak komponuje. - Spełniam w ten sposób swoje marzenia. Choć regularnie niedosypiam, nie czuję zmęczenia - mówił muzyk.

Przed Herbutem i grupą LemON nowa płyta pt. "Scarlett". - Będzie zróżnicowana: wesoła z nutką nostalgii. Inna niż pierwsza, ale zgodna z prawdą, która jest w nas - opowiadał muzyk i dodał, że w LemONie jest teraz "dobra energia", co sprzyja tworzeniu muzyki.

Mówił także o swoim życiu prywatnym: miłości do niemieckiej motoryzacji i polskich flaczków. Tęsknocie za domem rodzinnym i "wypadami" pod namiot z przyjaciółmi.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet
Prowadziły: Karina Terzoni , Katarzyna Węsierska

Gość: Igor Herbut, wokalista grupy LemON
Data emisji: 28.11.2014
Godzina emisji: 7.00

(kd/kul)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rafał Maślak: na tytuł mistera wpływ ma osobowość

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 11:55
Po tym, jak zwyciężył w konkursie Mister Polski 2014, Rafała Maślaka okrzyknięto najprzystojniejszym polskim strażakiem. Ostatnie miesiące to wielki zwrot w życiu skromnego 25-latka z Gorczycy. - Na początku trudno mi było przywyknąć do tego zamieszania wokół mojej osoby, ale teraz już jest ok - powiedział w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Brzozowski: Nie zaplanowałem kariery z kalkulatorem

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 19:30
Był dobrze zapowiadającym się zapaśnikiem, ale z dnia na dzień rzucił sport i postawił na muzykę. Czy autor hitu "Tak blisko" Rafał Brzozowski żałował kiedyś tej decyzji?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Maga: dziś już nie przejmuję się tym, co mówią

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 09:50
- W modelingu trzeba być silnym, mocnym i wytrwale dążyć do celu - mówi model Mateusz Maga. - Ten sukces wymaga poświęceń.
rozwiń zwiń