Katarzyna Zielińska: moda ma sens, kiedy daje się jej drugie życie

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 14:00
Znana aktora, która uchodzi za ikonę mody, nie wstydzi się zakupów w second-handach. - Dla moich znajomych w Nowym Jorku chodzenie po komisach to frajda. Zwłaszcza, jeśli uda się upolować coś fajnego, czego nikt nie ma - mówi Katarzyna Zielińska.
Audio
  • Katarzyna Zielińska opowiada o drugiej części "Listów do M." i zdradza, czy jest niewolnicą mody (Dzień Kobiet/Czwórka)
Katarzynę Zielińską możemy teraz oglądać na dużym ekranie w kontynuacji przebojowej komedii Listy do M.. Film w pierwszym weekendzie wyświetlania pobił nawet samego Bonda. Obejrzało go prawie 655 tysięcy widzów
Katarzynę Zielińską możemy teraz oglądać na dużym ekranie w kontynuacji przebojowej komedii "Listy do M.". Film w pierwszym weekendzie wyświetlania pobił nawet samego Bonda. Obejrzało go prawie 655 tysięcy widzów Foto: mat. promocyjne/Kino Świat

Czytaj także
Vintage 1200.jpg
Styl vintage bierze się z tęsknoty

Aktorka przyznaje też, że w ten sposób kompletuje garderobę do swoich spektakli. - Ostatnio upolowałam czaderskie fioletowe futerko. Na razie wisi w szafie, ale już wkrótce będzie je można zobaczyć w nowej produkcji "Nowy Jork. Prohibicja" - opowiada.

Katarzyna Zielińska mówi także o drugiej części komedii „Listy do M.”, w której na początku w ogóle nie chciała grać. I zdradza, co odróżnia ją od amerykańskich gwiazd.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Katarzyna Zielińska (aktorka)

Data emisji: 20.10.2015

Godzina emisji: 9.00

kul/mg

Czytaj także

"Elementarz stylu" - wychodzi książka Kasi Tusk

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2015 14:00
Debiutancka książka Kasi Tusk, poradnik "Elementarz stylu", niebawem ujrzy światło dzienne.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stylista fryzur Kajetan Góra podbija USA

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 14:30
Czwórkowe studio odwiedził jeden z najsłynniejszych stylistów fryzur. W jego atelier czesały się m.in. Edyta Górniak, Mandaryna i Natalia Siwiec.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karolina Sulej: "Modni" to alfabet ludzi i ich historii

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015 10:39
- Polski rynek modowy po 1989 roku to niepewny grunt, na którym nie ma recept i gotowych rozwiązań - mówi Karolina Sulej, autorka książki "Modni".
rozwiń zwiń