rozGRYwka: "Pajęczyca"

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2014 09:00
Szukacie spóźnionego świątecznego prezentu dla najmłodszego kuzyna albo siostry? Gra "Pajęczyca" z pewnością dostarczy im dużo frajdy.
Audio
  • "Pajęczyca" to nowość na rynku gier zręcznościowych (Czwórka/Efekt: WOW)
Pajęczyca to gra dla dzieci od 4 roku życia
"Pajęczyca" to gra dla dzieci od 4 roku życiaFoto: mat. promocyjne

Najnowsza propozycja omawiana w "rozGRYwce" to klasyczna gra zręcznościowa dla najmłodszych. W pudełku można znaleźć mnóstwo gadżetów, a całość prezentuje się bardzo efektownie. Jak podkreślił Kamil Jasieński, ze względu na masę kolorów i dodatków, dzieci już od chwili odpakowywania "Pajęczycy" będą miały dużą radość.

- Zabawa polega na uratowaniu owadów, które pajęczyca złapała w swoją sieć. Stanowi to pewne wyzwanie, bo wystarczy nieostrożny ruch i ona się budzi - objaśniła Katarzyna Miś z firmy Granna.
Pajęczyca jest ruchoma i działa na dwie baterie. To dodaje grze dużo dynamiki, a dla dzieci stanowi dodatkową atrakcję. Istotne jest, że gra ma dwa warianty trudności: jeden dla dzieci młodszych, drugi dla starszych.
***

Materiał przygotował: Kamil Jasieński
Gość: Katarzyna Miś, przedstawicielka wydawnictwa Granna
Data emisji: 29.12.2014
Godzina emisji: 16.40
Materiał wyemitowano w audycji "Efekt: WOW".
ac

Czytaj także

rozGRYwka: "Maskarada"

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2014 13:00
Baw się dobrze... oszukując! Zasady gry "Maskarada" opierają się na blefowaniu innych graczy, a cel jest prosty - zdobyć jak największą ilość pieniędzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Story Cubes" - trening dla wyobraźni

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2014 18:53
Jedna z najpopularniejszych gier ostatnich lat, zdobywa też serca polskich graczy. "Story Cubes" to rozrywka dla wszystkich, którzy lubią wyzwania intelektualne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Utrudnij komuś życie w "CV: Plotki"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2014 18:30
Święta to doskonała okazja, by wspólnie z rodziną spędzić trochę czasu. Można go wykorzystać chociażby na gry planszowe.
rozwiń zwiń