Topowa Dycha szykuje się na MeetYT4

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 07:48
- W internecie liczy się pomysł - mówi autor "Topowej Dychy". - Jednak, w przypadku tak dużej liczby materiałów, które trafiają do sieci, niemożliwym jest, by każdy pomysł był w 100 proc. oryginalny.
Audio
  • Artur Filipowicz, współautor youtubowego kanału Topowa Dycha opowiada o swoich filmach i MeetYT4 (Efekt: WOW/Czwórka)
10 faktów na temat postaci historycznych, dziwnych wynalazków czy seryjnych morderców? Takie ciekawostki znajdziesz na kanale Topowa Dycha
10 faktów na temat postaci historycznych, dziwnych wynalazków czy seryjnych morderców? Takie ciekawostki znajdziesz na kanale "Topowa Dycha"Foto: archiwum gościa

Artur Filipowicz do Czwórkowego studia przybył prosto z planu "Topowej Dychy"- nagrywał odcinek w opuszczonej kwaterze dowodzenia, która miała być wykorzystywana przez peerelowskie władze w przypadku wybuchu III wojny światowej. Zapowiada się ciekawy odcinek, ale gość Czwórki zdradza, że to nie koniec atrakcji. - Wracamy też do kanału "Topowe Teorie Spiskowe".

Okazuje się, że "Topowa Dycha" spełnia życzenia swoich fanów i subskrybentów. - Inspiruję się tym, czego chcą widzowie. Jeśli 5 osób poprosi mnie o seryjnych morderców, to to będzie - mówi youtuber.

Gość Czwórki już szykuje się do wyjazdu na wyjątkowe spotkanie youtuberów w Krakowie - MeetYT4. Zdradza, co dają mu takie spotkania i czy 70 autorów kanałów, których można będzie tam spotkać, to nie za duża konkurencja.

***

Tytuł audycji: "Efekt: WOW"

Prowadzący: Jakub Marcinowicz

Goście: Artur Filipowicz (youtuber, współautor kanału "Topowa Dycha")

Data emisji: 21.01.2015

Godzina emisji: 17.30

pj/tj

Czytaj także

MeetYT4 - tam spotkasz youtubera DG

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2016 07:00
MeetYT4 to wyjątkowe wydarzenie, gdzie osobiście poznasz swych ulubionych youtuberów, zrobisz z nimi selfie, przybijesz "pionę".
rozwiń zwiń
Czytaj także

MeetYT4 - nowe atrakcje, Strefa Gold i Trybson

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2016 12:00
Imprez z udziałem youtuberów jest coraz więcej. Jednak krakowski MeetYT4 będzie wyjątkowy i będzie miał strefę Gold.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czwórka na MeetYT4. Będzie się działo!

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 14:10
MeetYT4 to jedna z największych imprez w kraju skierowana do społeczności YouTube. Czwórka nada stamtąd specjalną audycję.
rozwiń zwiń