Lordofon z debiutancką płytą "Koło"

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2020 19:09
"Jeżeli znudził ci się rap, znudziły ci się konwencje, znudziło ci się gadanie non stop o tym samym to sprawdź "Koło" i nie zawiedziesz się" - tak do wysłuchania swojego krążka zaprasza na antenie Czwórki zespół Lordofon.
Lordofon Koło
Lordofon "Koło"Foto: mat.promocyjne

Płyta Tygodnia-Lordofon "Koło"
Lordofon_fot_HelenaBromboszcz2 1200.jpg
Płyta Tygodnia-Lordofon "Koło"

- Lordofon to dwóch gości, którzy lubią robić muzykę. Nie chcemy być zaszufladkowani i nie chcemy się ograniczać w naszej twórczości. Na naszej płycie "Koło" można nas usłyszeć z różnych stron, bo są i kawałki indiepunkowe, indierockowe - mówią muzycy. - Jest różnorodnie, bo nie chcemy się po pierwsze ograniczać. Z drugiej strony, gdybyśmy mieli wypełnić płytę kawałkami, które miałyby być do siebie podobne, to byśmy się tak naprawdę zanudzili.


Żr. YouTube/Lordofon/Koło

- Wcześniej, można powiedzieć, graliśmy muzykę rockową, ale były to różne twarze muzyki - graliśmy punka, grunge, graliśmy indie rocka połączonego z elektroniką i cała nasza droga trwała z 7 lat, zanim wydaliśmy "Plastelinę" - opowiadają goście Czwórki.

Zobacz także:

Jak mówią, promocja płyty w dzisiejszych czasach może być wyzwaniem. - Trochę nas zaskoczyła druga fala koronawirusa, ten drugi lockdown. Bo płyta nie poleci tak fajnie, jakby poleciała w innych czasach - mówią w audycji. - Jak będzie, tak będzie. Wydaje mi się, że jest to też szansa, żeby wyjść z czymś innym, z innym sposobem dotarcia w tych trudnych czasach. Myślę, że każda z tych prób może zostać docenionia przez słuchaczy.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Numer Raz

Goście: Zespół Lordofon - Macieja Poreda (wokalista, autor tekstów),  Michał Jurek (producent)

Data emisji: 21.09.2020

Godzina emisji: 13.28

aw


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Abradab: nie próbuję się wpasować

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 22:00
- Ta płyta po prostu się urodziła. To były rzeczy, które siedziały mi w głowie. Dopasowałem je do beatów i oddałem ludziom. Teraz żyje już własnym życiem - mówił o albumie "048" raper Abradab.
rozwiń zwiń

Czytaj także

The Rookles: płyta "Draw The Lina" dostała od nas trzy życia

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2020 22:02
Zespół powstał w 2011 roku w podwarszawskim Otwocku. Ich pierwszy krążek "Open Space" kazał się w 2015 roku, a na początku lipca tego roku światło dzienne ujrzał kolejny album od The Rookles "Draw The Line".
rozwiń zwiń