Taneczne spotkanie na szczycie. SnowFest 2021 już w ten weekend

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2021 14:30
Jedyny plenerowy festiwal muzyczny, który odbywa się zimą, znów zagościł w Szczyrku. - Do ostatniej chwili myśleliśmy, że uda nam się w tym roku wrócić w normalnej formule, ale skoro się nie udało, to i tak zapraszamy na SnowFest, tylko do sieci - zapowiada organizator imprezy Igor Fleiszer.  
Last Robots
Last RobotsFoto: mat. pras./SnowFest

SnowFest odbędzie się już w najbliższy weekend - 5 i 6 marca. Na wirtualnej scenie zagrają topowi polscy didżeje i artyści m.in. Gooral, Novika & Mr. Lex czy Last Robots. Impreza odbędzie się pod patronatem radiowej Czwórki i Trójki.

Posłuchaj
03:33 CZWORKA Muzyczny Lunch - snofest 03.03.2021.mp3 SnowFest 2021 - impreza na najwyższym poziomie (Muzyczny Lunch/Czwórka) 

Podczas ósmej odsłony festiwalu muzyka popłynie z najwyższego szczytu w Beskidach Igor Fleiszer

Pierwszy dzień tegorocznej odsłony to SnowFest Flashback - powrót do najwspanialszych momentów corocznych spotkań. - Po siedmiu latach organizowania festiwalu mamy co wspominać, dlatego na dobry początek zapraszamy w podróż w przeszłość po naszych przepastnych archiwach - śmieje się rozmówca Norberta Borzyma. - Na stronie festiwalu pojawią się zapisy koncertów m.in. Łąki Łan i GrubSona. Przypomnimy także wcześniej niepublikowane wywiady z zawodnikami, riderami oraz muzykami - wymienia.

SNOWFEST 2021 Online / Zapowiedź #1 / SnowFest Festival


Zobacz
Novika&Mr.Lex_Skrzyczne_1200.jpg
Gooral, Novika i Last Robots na SnowFest 2021. Święto muzyki i freeride’u

Drugiego dnia na wirtualnej scenie zagrają przyjaciele oraz osoby związane z festiwalem od samego początku. W ramach SnowFest Sessions będzie można zobaczyć występy specjalne: bezkompromisowy w swojej muzycznej selekcji duet Last Robots, ikonę polskiej sceny klubowej Novikę & Mr. Lexa, DJ NOZ’a, iRobot’a, drum’n’bassowego pioniera Rosa, a także Gineeego. - Wszystkie sety zostały zrealizowane w formie wideo w wyjątkowych lokalizacjach. M.in. na skoczni Skalite oraz na Skrzycznem, czyli 1257 metrów nad poziomem morza.

SnowFest Festival Powered By Tauron 2020 | Official Aftermovie / SnowFest Festival

Program festiwalu został tak zaplanowany, aby zarówno wierni fani imprezy, jak i osoby, które dopiero dołączą do zimowego szaleństwa, znalazły coś dla siebie. Tegoroczny SnowFest Festival jest zupełnie bezpłatny i będzie emitowany w formie streamingu w mediach społecznościowych. Relacje i sety didżejskie usłyszycie także w Czwórce - w "Basstionie""Klubotece" i w "Prywatce".

Igor Fleiszer jako iRobot Igor Fleiszer jako iRobot

*** 

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Powadzi: Norbert Borzym

Gość: Igor Fleiszer (producent, współorganizator i dyrektor artystyczny SnowFest Festival)

Data emisji: 03.03.2021

Godzina emisji: 13.20

kul

 

Czytaj także

12 cali na godzinę. Invent za deckami w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021 08:00
Invent znany ze współpracy z Wasabi, czy Alkopoligamią zagościł w naszym studiu. Jak zabrzmiał jego autorski set?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Deets i stara szkoła grania w 12 calach na godzinę

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2021 19:03
Michael Deets przygodę z Dj-ką rozpoczął w 2008 roku. Ambitny samouk, miłośnik płyt winylowych i starej szkoły grania.
rozwiń zwiń