Prykson Fisk. Podwójna epka ze "Startem" i "Deszczem"

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2021 15:06
Klip "Start" Pryksona Fiska promuje preorder jego podwójnej epki, która wychodzi 11 czerwca. "Deszcz" to kolejny singiel artysty. 
Prykson Fisk
Prykson FiskFoto: Czwórka Polskie Radio

W czerwcu Prykson Fisk wyda podwójną epkę. Ich tematyka nie pozwoliła połączyć tych numerów w jeden spójny album. 


Posłuchaj
07:27 czwórka muzyczyny lunch 05.05.2021 ok.mp3 Prykson Fisk opowiada o swojej muzyce i nadchodzącej podwójnej epce (Muzyczny Lunch/Czwórka)

- Pierwsza epka to złota piątka dla wszystkich fanów retrogamingu i grania na Pegazusie, oni na pewno czają opcje z lat 90. - mówi gość Numera Raza. - Ja podszedłem do tego jakby każdy dzień był inną grą, inną fazą w naszym pandemicznym świecie - dodaje. 

Sprawdź także:

Prykson zdradza, że numer "Start" jest zapowiedzią, a drugi numer to mocny, osobisty "przelot", o wyzwoleniu spod ciężkich kwestii, mocno prywatny i osobisty. - Na początku był ciężki czas, pandemia zabrała mi trochę wolności, podcięła mi skrzydła - zdradza artysta. - Chciałem się odnaleźć, rap był znowu mocnym katalizatorem tutaj - zdradza.

Te epki mają coś wspólnego ze sobą, ale są odmiennymi jazdami Prykson Fisk


20 kwietnia wystartował preorder podwójnej epki, ale Prykson zdradza, że to nie koniec jego działań na ten rok. - Robię sztukę dosyć niepopularną. Cieszę się z tego, co mam.  A dzięki muzyce mam ziomali, to nie są moi fani - zdradza. - Ta muzyczna droga jest wyboista, ale mega satysfakcjonująca, idę nią 17 lat. Ja tym żyję, nie byłbym sobą bez tego - dodaje. 

Gość Czwórki zapowiada, że za chwilę wracają Renegaci Funku i w tym roku robią "mega desant". 

*** 

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzenie: Numer Raz

Gość: Prykson Fisk

Data emisji: 05.05.2021

Godzina emisji: 13.20

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka Numer Raz MUZYKA
Czytaj także

Miętha z nowym albumem: dajemy z siebie sto procent

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2021 13:06
W Czwórce pojawili się AWGS i Skip, czyli duet Miętha, który wydaje niebawem kolejny album. - Na tej płycie będzie wszystko. Arsenał jest tak rozbudowany, że szok - mówili artyści w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bisz: "Blady król" to raport ze zderzenia wrażliwości z twardą rzeczywistością

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2021 22:00
- W czasie pandemii brak koncertów doskwiera bardzo - przyznaje Bisz. - Na moją płytę z pewnością ta sytuacja też miała wpływ, bo każdy z moich albumów jest odbiciem danego okresu w moim życiu - ten był mega specyficzny - dodaje. 
rozwiń zwiń