One Love Music Festival. Co będzie się działo we Wrocławiu?

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2023 16:40
Wielkimi krokami zbliża się One Love Music Festival. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Czwórki, a o tym, że warto wybrać się do Wrocławia, przekonuje Daria Kubasiewicz. - Powodów jest bardzo wiele, ale tych najważniejszych jest jedenaście - mówi w Czwórce. - Mamy jedenastu fantastycznych artystów z Polski i zagranicy, którzy zagrają na dwóch scenach.
One Love Music Festival
One Love Music FestivalFoto: Klaudia Bałuniak
  • One Love Music Festival odbędzie się 25 listopada 2023 we Wrocławiu. 
  • To już 19. edycja festiwalu, który przez lata ewoluował z największego halowego festiwalu reggae w kraju. 
  • Na dwóch scenach w Hali Stulecia i Wrocławskim Centrum Kongresowym wystąpią artyści polscy i zagraniczni. 
  • Jak zapowiadają organizatorzy, podczas tegorocznej edycji nie zabraknie artystycznych niespodzianek. 

One Love Music Festival - która edycja festiwalu przed nami?

Już 25 listopada we Wrocławiu odbędzie się One Love Music Festival. To już 19. edycja festiwalu, który zaczynał jako festiwal reggae. Przez lata ewoluował i od kilku ostatnich edycji działa już w nowej formule. Łączy koncerty najpopularniejszych polskich artystów z oryginalnymi wyborami z zagranicy oraz najlepszą selekcją muzyki elektronicznej z naciskiem na drum'n'bass.

 

Kto zagra na One Love Music Festival 2023?

- W line upie mamy na dwie bardzo różnorodne sceny. Na dużej scenie w Hali Stulecia mamy artystów polskich i zagranicznych - mówi gość audycji. - Mówiąc o polskich artystach, to są to artyści naprawdę wysokiej klasy. Zagra m.in. Natalia PrzybyszRubens i Mrozu. Jeżeli mówimy o zagranicznych wykonawcach, to tutaj wracamy trochę do naszych korzeni reggae, dlatego w tym roku znowu będzie można zobaczyć u nas Gentelmana i ukraiński duet 5'nizza.


Źr. YouTube/ Gentleman - Mad World (Official Video) 

Jak mówi organizatorka wydarzenia, na jego uczestników czeka niezwykła i ekscytująca mieszanka gatunków muzycznych. Wiele też będzie się działo na drugiej scenie, która znajdzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowym. - Od razu zaznaczę, że sceny są umiejscowione blisko siebie, więc można sobie fajnie pomiędzy nimi krążyć - tłumaczy Daria Kubasiewicz. - Druga scena nastawiona jest bardzo mocno na muzykę elektroniczną, a głównie na drum'n'bass i dubstep.Co się będzie działo na scenie we Wrocławskim Centrum Kongresowym? 

Jak zdradza gość Czwórki, tam czeka na fanów muzyki wieczór pełen niespodzianek. Za deckami pojawi się m.in. Kuba Karaś, znany z The Dumplings i zespołu Karaś & Rogucki.

- Pojawi się też Grubson, który grał na One Love Music Festival wielokrotnie, tym razem zaprezentuje się w roli didżeja i zagra jako DJ Twardy Kark. Taka niespodzianka dla jego fanów - opowiada organizatorka imprezy. - Pojawi się także bardzo ciekawy projekt Paprodziad z Pęczakiem. To będzie dosyć magiczne przeżycie, jak to sami panowie mówią - podnoszące wibracje. Tak że ten wieczór zarówno na jednej, jak i drugiej scenie będzie się rozwijał muzycznie bardzo ciekawie.

 Źr. YouTube/Paprodziad z Pęczakiem - So Lą - oficjalny słowoklip


Posłuchaj
13:37 CZWORKA/Muzyczny Lunch One love Music Festival 07.11.2023.mp3 O programie One Love Music Festival mówi organizatorka Daria Kubasiewicz (Muzyczny Lunch/Czwórka)

 

One Love Music Festival odbywa się pod patronatem Czwórki.


***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Duże Pe (Marcin Matuszewski) 

Gość: Daria Kubasiewicz (One Love Music Festival)

Data emisji: 07.11.2023

Godzina emisji: 13.15

aw

Czytaj także

"Aura", "Zew", "Złote bloki". Świadectwo dojrzałości Mroza

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2022 15:30
- Sukces "Miliona monet" spadł na mnie nieoczekiwanie i jestem za to wdzięczny, ale niewiele już mam wspólnego z gościem z 2009 roku. Jestem zupełnie gdzie indziej - i mentalnie, i artystycznie, i lirycznie, i warsztatowo - mówi Łukasz Mróz. Nowy album Mroza "Złote bloki" ukazał się 1 kwietnia 2022 roku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rubens: dziś jest bardziej niż OK. Nowy singiel artysty "Pantera Disco"

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2023 12:21
Debiutancki album Rubensa "Piosenki, których nikt nie chciał" został wydany w listopadzie 2022 roku. Od tamtej pory świat artysty stanął na głowie. Czas wypełniają mu koncerty i praca nad nowymi kompozycjami. Dziś serwuje singiel "Pantera Disco". 
rozwiń zwiń