Kosmos jest seksi - warto wiedzieć o nim więcej

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 13:14
W dzieciństwie chłopcy fascynują się albo kosmosem, albo dinozaurami. Piotr Kosek z vloga "Astrofaza" wybrał tę pozaziemską przestrzeń i do dziś jest wierny swojej pasji.
Audio
  • Piotr Kosek z Astrofazy o swoim vlogu i kosmosie (Nawiedzeni/Czwórka)
Kosmos jest seksi - warto wiedzieć o nim więcej
Foto: pixabay/domena publiczna

Nasze spojrzenie na kosmos zmienia się od lat. Wystarczy wspomnieć jedzenie, które kiedyś astronauci zabierali ze sobą w loty, były to herbatniki i suszone mięso, dziś mogą rozkoszować się nawet ulubionym burrito. - Jeśli chodzi o jedzenie, to zdecydowanie lepiej być astronautą dziś - mówi Piotr Kosek, autor vloga "Astrofaza".

Piotr Kosek jest ogromnie zafascynowany kosmosem. Zachwyca go jego ogrom i świadomość tego jak mali jesteśmy my i nasze problemy w porównaniu z tą przestrzenią. - To jest nic, w porównaniu z kosmosem - podkreśla.

Piotr Kosek z vloga "Astrofaza" i Patryk Kuniszewicz fot. www.facebook.com/Astrofazapl Piotr Kosek z vloga "Astrofaza" i Patryk Kuniszewicz fot. www.facebook.com/Astrofazapl


Mimo miłości do wszechświata nagrał filmik pod przewrotnym tytułem: "Latanie w kosmos jest bez sensu", o nim i o olbrzymich pieniądzach z kosmosu opowiada w "Nawiedzonych".


***

Prowadzi: Patryk Kuniszewicz

Gość: Piotr Kosek (autor vloga "Astrofaza")

Data emisji: 10.12.2015

Godzina emisji: 11.10

pj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Postcrossing - podróże na kartkach pocztowych

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 15:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daily Dose of Beauty - blog wszystkich blogów

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 17:40
- Zamiast śledzić wpadki celebrytów na portalach plotkarskich, proponuję internautom spotkanie z wiarygodnymi ludźmi i ich pięknymi historiami - mówi Bartek Sibiga, mistrz Polski w narciarskim freestylu i założyciel portalu "Daily Dose of Beauty".
rozwiń zwiń