O.S.T.R.: wiem, że nie żyję tylko dla siebie

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016 14:30
- Czuję się bardzo dobrze i kiedy wstaję rano wreszcie nic mnie nie boli - opowiada O.S.T.R. Najnowsza i najbardziej osobista płyta rapera pt. "Życie po śmierci" opowiada m. in. o zmaganiach z chorobą.
Audio
  • Raper O.S.T.R. opowiada o "Życiu po śmierci", walce z chorobą i nowym pomysłem na życie (Numer Raz na fali/Czwórka)
O.S.T.R. w rozmowie z Michałem Witakiem opowiada o doświadczeniach, które zmieniły jego życie i o nowym krążku
O.S.T.R. w rozmowie z Michałem Witakiem opowiada o doświadczeniach, które zmieniły jego życie i o nowym krążkuFoto: Marcin Grabski/mat. pras.

Artysta przyznaje, że nie wyobraża sobie życia bez koncertów, dlatego przewartościował wszystko to, co miał. - Rzucenie wszystkich moich nałogów było drobną akcją okolicznościową, w porównaniu ze świadomością, co będzie, jeśli już nigdy nie wyjdę na scenę - opowiada. - Boję się utraty tego, co w swojej pracy kocham najbardziej. Zwłaszcza, że w Polsce mamy znakomitą publiczność.

O.S.T.R. przyznaje, że w trakcie koncertów ma gęsią skórkę, a jego amerykańscy znajomi zazdroszczą mu takich fanów. - To, co mogę powiedzieć, to dziękuję. Występować dla was to dla mnie zaszczyt.

W rozmowie z Numerem Raz znany raper zdradza szczegóły nowego wydawnictwa i tłumaczy, na czym polega terapeutyczna moc koncertów i opowiada, jakie muzyczne talenty odkrył dzięki słuchaniu Czwórki.

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Prowadzenie: Michał "Numer Raz" Witak

Gość: O.S.T.R. (Adam Ostrowski)

Data emisji: 1.3.2016

Godzina emisji: 22.00

kul/kd

Czytaj także

Set na żywo zagrał Bisti - nawrócony winylowiec

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 10:00
- Uczyłem się grać z CD playerów pięć lat temu. Potem pod wpływem znajomych znowu zacząłem zbierać płyty winylowe i od dwóch lat zajawka kipi u mnie gęsta - mówił Bisti, czyli Maciej Bogusz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zeus: chciałem rysować komiksy

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016 10:02
Kiedyś Zeus - raper, kompozytor i producent muzyczny - marzył o tworzeniu komiksów. Dziś ma na swoim koncie pięć płyt, a w Czwórce zapowiada, że to jeszcze nie koniec.
rozwiń zwiń