Pepe. zagrał w Czwórce. "Będę robił swoje"

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2017 13:30
Ubiegły rok zakończył mocnym akcentem - utworem "Sukienka" nagranym wspólnie z Izą Lach. Na 2017 specjalnych planów nie robi, ale swoim występem Pepe. udowadnia, że warto mieć go na oku. I uchu.
Audio
  • Pepe., czyli Piotr Rajski o muzycznych planach na 2017 rok (Prywatka/Czwórka)
  • Live-act: Pepe. (Prywatka/Czwórka)
Pepe. zagrał w studiu Czwórki
Pepe. zagrał w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

- Chodzi mi po głowie kilka pomysłów, ale zamiast o nich mówić, wolę je po prostu zrealizować. Obecnie pracuję nad nowym utworem, który ma się pojawić na zagranicznej kompilacji. I chciałbym założyć zespół, z którym mógłbym pograć w nieco innych klimatach - mówi Pepe., czyli Piotrek Rajski.

W audycji młody producent wspomina współpracę z Izą Lach, tłumaczy, dlaczego pielęgnuje w sobie pokorę i prezentuje live-act z autorskim materiałem.

***

Tytuł audycji: Prywatka

Prowadzenie: Ula Kaczyńska

Gość: Piotr Rajski (Pepe.)

Data emisji: 21.01.2017

Godzina emisji: 21.08

kul/kd


Czytaj także

Eurosonic Noorderslag. Kogo posłuchamy w tym roku?

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2017 14:40
Jak co roku w styczniu, w Groningen odbył się festiwal, który gromadzi młodych artystów i przedstawicieli różnych sektorów branży muzycznej. - W tym roku motywem przewodnim była Portugalia, a triumfowała Dua Lipa - opowiada Norbert Borzym.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Divines: "ejtisów" słuchaliśmy chodząc w rajstopkach

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2017 09:08
Choć w latach 80. nie było ich jeszcze na świecie, to "ejtisowe" brzmienia nie są im obce. - Echa tego trendu trendu słychać w większości współczesnych produkcji. Dla nas ma to także wymiar osobisty, bo to ścieżka dźwiękowa naszego dzieciństwa - opowiadają członkowie duetu Divines.
rozwiń zwiń