Mistrzowie slow joggingu

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2014 09:38
Trucht wolniejszy niż chód? Slow jogging to nowa metoda treningu biegowego, wymyślona przez Japończyków.
Mistrzowie slow joggingu
Foto: East News/Glow Images

Gościem wieczornej audycji "Rozbiegani" będzie Małgorzata Zwierzyńska, biegaczka, która opowie o nowej metodzie treningowej, czyli slow joggingu. Jej pomysłodawcą był prof. Hiroaki Tanaka z Uniwersytetu w japońskiej Fukuyoce, który przez lata badał wpływ tej dyscypliny na samopoczucie i zdrowie i doszedł do wniosku, że zwiększa możliwości aerobowe i poprawia kondycję całego ciała, nie obciążając przy tym stawów.

Studio Czwórki odwiedzi także Piotr Bętkowski, absolwent AWF-u, jeden z organizatorów cyklu City Trial, który opowie o treningach uzupełniających dla tych wszystkich, którzy biegają i zastanawiają się, czy powinni coś jeszcze robić oprócz zwykłych planów biegowych.

Zobacz także: Jak dbać o formę? Trenuj z Czwórką [WIDEO] <<<

Jak co tydzień zaprosimy was także na film, zawierający przykładowe ćwiczenia, polecane przez dziennikarkę Karinę Terzoni itrenera osobistego Tomka Romanowskiego, którzy tym razem pokażą, jak trenować w siłowni z hantlami bądź na ławeczce.

Zobaczcie, co będzie się działo:

Audycję poprowadzi: Karina terzoni

Goście: Małgorzata Zwierzyńska, Piotr Bętkowski

Tytuł audycji: Rozbiegani

Data emisji: 3.11.2014
Godzina emisji: 18.00 - 19.00

(kd)

Czytaj także

Dla tych, którzy kochają sport - ćwiczenia na żywo

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 08:48
"Rozbiegani" to jedyne miejsce w eterze, które oferuje profesjonalny, trening personalny z solidną dawką dobrego humoru. Trener Tomek Romanowski raz w tygodniu przygotowuje dla słuchaczy Czwórki filmik z zestawem ćwiczeń na wszystkie partie ciała.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Sześciopak" w tydzień? Zobacz, jak skutecznie trenować!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 18:00
Specjalnie z myślą o was trener Tomek Romanowski przygotowuje co tydzień zestawy ćwiczeń dla każdego. Na stronie Czwórki w każdy poniedziałek pojawiać się będą filmy, dzięki którym zobaczycie, jak wygląda profesjonalny trening. Do biegu, gotowi, start!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Imago Maris: niewidomi żeglarze opływają świat

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2014 09:00
W Polsce od niemal dekady organizowane są rejsy morskie dla osób niepełnosprawnych. - Każdy żaglowiec ma zupełnie inny zapach. Gdy go poczujesz i zapamiętasz, znaczy to, że jesteś zadomowiony - opowiada niewidoma od urodzenia Monika Dubiel, pasjonatka tej dyscypliny sportu.
rozwiń zwiń