Dla tych, którzy kochają sport - ćwiczenia na żywo

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 08:48
"Rozbiegani" to jedyne miejsce w eterze, które oferuje profesjonalny, trening personalny z solidną dawką dobrego humoru. Trener Tomek Romanowski raz w tygodniu przygotowuje dla słuchaczy Czwórki filmik z zestawem ćwiczeń na wszystkie partie ciała.
Karina Terzoni i trener Tomek Romanowski pokazują jak przygotować swoje ciało do biegu. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń
Karina Terzoni i trener Tomek Romanowski pokazują jak przygotować swoje ciało do biegu. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń!Foto: Glow Images/East News

Wasze zadanie to wykonanie każdego ćwiczenia trzy razy, w seriach po 30 sekund, 3 razy w tygodniu. Wszystkie ćwiczenia testuję najpierw na sobie, sprawdzę czy są łatwe czy trudne, czy wymagają dobrej kondycji i najważniejsze czy szybko widać efekty. W pierwszej odsłonie pokażemy jak zrobić prawidłową rozgrzewkę, tak by łatwiej poszedł nam trening właściwy oraz, żeby uniknąć kontuzji.

Gościem pierwszej audycji będzie właśnie Tomek Romanowski, który opowie jak bezpiecznie i skutecznie ćwiczyć w domu i po jakim czasie możemy spodziewać się pierwszych efektów.

Zobacz także: Sport w Czwórce <<<

Po rozgrzewce z trenerem zapraszam na rozmowę z biegaczką, podróżniczką, blogerką Panna Anną, która opowie o turystyce biegowej. W czasie minionych wakacji przebiegła Islandię, Anglię, Włochy, Cypr i Polskę. Jak wygląda kultura biegowa w tych krajach? Czy polscy biegacze różnią się czymś od zagranicznych? Jak są organizowane biegi za granicą i czy różnią się od tych w naszym kraju?

Na "Rozbieganych" zapraszam fanów biegania, uzależnionych od sportu, ale także tych, którzy od lat obiecują sobie, że w końcu zaczną ćwiczyć. Już w poniedziałek, 29 września, od godz. 18.00 do 19.00.

Karina Terzoni

Czytaj także

Nigdy nie jest za późno, by zacząć żyć zdrowo

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2014 12:00
Wiosna rozpoczęła się na dobre. To już więc ostatni dzwonek, by zadbać o swoje zdrowie i wygląd, jeśli nie chcemy, by - gdy będziemy leżeć latem na plaży - ktoś przechodząc wepchnął nas do morza, myśląc, że ratuje wieloryba.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ogólnopolski Dzień Spacerowania. Bo spacer to zdrowie

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2014 12:00
Spacerowanie to aktywność fizyczna, którą może uprawiać niemal każdy z nas. O tym przekonuje Odeta Moro-Figurska, dziennikarka i szefowa fundacji "Szczęśliwe macierzyństwo", która wspólnie z grupą lekarzy i ekspertów przygotowuje pierwszy Ogólnopolski Dzień Spacerowania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żeń-szeń, imbir, zielona herbata - naturalne "dopalacze", które poprawiają nastrój

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2014 12:00
Zamiast sztucznych produktów i tajemniczo nazywanych substancji, lepiej sięgnąć po naturalne środki pobudzające. Matka natura nie zapomniała o nas i w tej kwestii. Gdzie szukać takich wspomagaczy?
rozwiń zwiń