Jesień - idealny czas na siłownię

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2014 17:55
Treningów z Czwórką ciąg dalszy. Tym razem Karina Terzoni i Tomek Romanowski zabiorą was na siłownię. Obejrzyjcie ich propozycje ćwiczeń!
Ćwiczenia na siłowni
Ćwiczenia na siłowniFoto: Glow Images/East News

Zamiast długie jesienne i zimowe wieczory spędzać przed telewizorem, warto w tym czasie zadbać o formę. W "Rozbieganych" próbujemy was przekonać do zróżnicowanych form aktywności fizycznej. Tym razem Karina Terzoni i Tomek Romanowski przenieśli się do siłowni. Zaprezentowali taki zestaw ćwiczeń z hantlami oraz na ławeczce, który z pewnością pomoże wam poprawić samopoczucie i kondycję fizyczną.

Zobacz także: Jak dbać o formę? Trenuj z Czwórką [WIDEO] <<<

Prowadząca: KarinaTerzoni

Gość: Tomek Romanowski (trener)

Tytuł audycji: Rozbiegani

Data emisji: 3.11.2014
Godzina emisji: 18.00

ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka Karina Terzoni

Czytaj także

Paulina Holtz lubi dać sobie w kość

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2014 19:08
W zawodzie aktora forma fizyczna jest niezwykle istotna. Doskonale wie o tym Paulina Holtz, która przyznaje wprost, że lubi się zmęczyć i przedkłada to nad bierną formę odpoczywania. Ostatnio zapałała pasją do treningu ze specjalnie przygotowanymi odważnikami - "kettlebells".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Maślak: na tytuł mistera wpływ ma osobowość

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 11:55
Po tym, jak zwyciężył w konkursie Mister Polski 2014, Rafała Maślaka okrzyknięto najprzystojniejszym polskim strażakiem. Ostatnie miesiące to wielki zwrot w życiu skromnego 25-latka z Gorczycy. - Na początku trudno mi było przywyknąć do tego zamieszania wokół mojej osoby, ale teraz już jest ok - powiedział w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czas na jesienny fitness!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 17:55
Po serii filmików treningowych wykonywanych na zewnątrz, "Rozbiegani" przenoszą się w bardziej sprzyjające warunki. Dziś porcja ćwiczeń fitnessowych, a dla fanów biegania ciekawa rozmowa dotycząca przygotowań przed dłuższymi startami.
rozwiń zwiń