Czas na jesienny fitness!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 17:55
Po serii filmików treningowych wykonywanych na zewnątrz, "Rozbiegani" przenoszą się w bardziej sprzyjające warunki. Dziś porcja ćwiczeń fitnessowych, a dla fanów biegania ciekawa rozmowa dotycząca przygotowań przed dłuższymi startami.
Audio
  • Jak przygotować się do biegów na dłuższe dystanse? Jak zadbać zimą o właściwą rozgrzewkę? (Czwórka/Rozbiegani)
Ćwiczenia fizyczne
Ćwiczenia fizyczneFoto: Glow Images/East News

Jesień przycisnęła mocno. Coraz trudniej skusić się na to, aby porcję codziennych ćwiczeń wykonywać na dworze. Nic więc dziwnego, że i załoga "Rozbieganych" - Karina Terzoni oraz trener osobisty Tomek Romanowski - przenieśli się do sali gimnastycznej. W dzisiejszym odcinku możecie zobaczyć, jak właściwie rozgrzać się w zamkniętym pomieszczeniu. Innymi słowy - czas na fitness!

Karina
Karina Terzoni i Bartek Olszewski

Nie zabrakło też oczywiście gościa związanego z bieganiem. Bartek Olszewski odpowiedział na pytanie, jak zaplanować sobie start, żeby ukończyć z wymarzoną "życiówką". I czy zwyczajni miłośnicy biegania mogą w ciągu kilku tygodni przygotować się do poważnych sportowych imprez?

Zobacz także: Jak skutecznie dbać o formę? Obejrzyj film i trenuj z Czwórką <<<

"Rozbiegani" w każdy poniedziałek w Czwórce od 18.00.

ac, pg

Czytaj także

Kulturystyka może być kobieca

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 10:00
Wydaje się, że dyscyplina sportowa jaką jest kulturystyka, została zdominowana przez mężczyzn. Okazuje się jednak, iż płeć piękna też potrafi ciężko pracować na siłowni, aby wyrzeźbić mięśnie ciała i poddać się ocenie jury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paulina Holtz lubi dać sobie w kość

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2014 19:08
W zawodzie aktora forma fizyczna jest niezwykle istotna. Doskonale wie o tym Paulina Holtz, która przyznaje wprost, że lubi się zmęczyć i przedkłada to nad bierną formę odpoczywania. Ostatnio zapałała pasją do treningu ze specjalnie przygotowanymi odważnikami - "kettlebells".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Maślak: na tytuł mistera wpływ ma osobowość

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 11:55
Po tym, jak zwyciężył w konkursie Mister Polski 2014, Rafała Maślaka okrzyknięto najprzystojniejszym polskim strażakiem. Ostatnie miesiące to wielki zwrot w życiu skromnego 25-latka z Gorczycy. - Na początku trudno mi było przywyknąć do tego zamieszania wokół mojej osoby, ale teraz już jest ok - powiedział w Czwórce.
rozwiń zwiń