Fit Lovers: sześciopak robi się w kuchni, nie na siłowni

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2017 12:00
- Żeby zmienić życie na lepsze potrzebujesz 52 tygodni - przekonują autorzy bloga "Fit Lovers". - Tylko wtedy można utrwalić dobre nawyki i nie obawiać się efektu jo-jo oraz natychmiastowego powrotu do starych zwyczajów - dodają.    
Audio
  • Fit Lovers o swojej książce, treningach, diecie i produktach, których natychmiast należy pozbyć się z kuchni (Rozbiegani/Czwórka)
Fit Lovers i Karina Terzoni
Fit Lovers i Karina TerzoniFoto: Czwórka
Fit Lovers Fit Lovers

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz swoimi doświadczeniami najpierw dzielili się na blogu, teraz zdobytą wiedzę podsumowali w książce "Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers". - Dbania o siebie, o swoje zdrowie i kondycję nie możemy traktować w kategoriach przymusu czy mody. Podejdźmy do tego na luzie, dając sobie margines błędu - zachęcają goście Czwórki i radzą, by zdrowe nawyki żywieniowe wprowadzać etapami. - Zacznijmy od wyeliminowania fast foodów, później spróbujmy ograniczyć słodycze. Jedzmy więcej owoców i warzyw. Z czasem nasz organizm przyzwyczai się do nowej diety, a nas przestanie ciągnąc do hamburgerów i frytek - wyjaśnia Pamela Stefanowicz.

Jak wybrać odpowiednią dla siebie aktywność fizyczną? Jak nie ulec presji bicia rekordów? I co jest najlepszą zapłatą za wysiłek na treningu? O tym m.in. w nagraniu audycji.

Fit Lovers Zmianę stylu życia zaczynamy od rachunku sumienia. Ustalmy, które nawyki nam szkodzą i je wyeliminujmy. Zastanówmy się, jaki sport sprawia nam frajdę i zacznijmy go uprawiać

***

Tytuł audycji: "Rozbiegani"

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Pamela Stefanowicz, Mateusz Janusz (blogerzy, autorzy książki "Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers")

Data emisji: 15.04.2016

Godzina emisji: 10.15

kul/gs

Czytaj także

Jak zakochać się w bieganiu? "Najlepiej po swojemu"

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2017 12:17
- Jest wielu biegowych ekspertów, którzy mają wiele cennych rad. Tymczasem każdy z nas jest inny. Dla mnie ważne jest, by robić to po swojemu, nawet jeśli popełnia się błędy. Wtedy bieganie będzie sprawiać prawdziwą radość - przekonuje Anna Szczypczyńska, autorka bloga "Panna Anna biega" i książki "Jak zakochać się w bieganiu".
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Vegenerata". Jak biegać, jeść i chudnąć?

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017 15:09
"Vegenerata, sposób na zdrowie. Biegaj, gotuj, chudnij" - to książka, którą napisał biegacz i bloger Przemysław Ignaszewski. Zapraszamy na spotkanie z autorem.
rozwiń zwiń