Michał Kujawa - Batman z Opola

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 18:20
Wielki sukces Sylwestra Wardęgi zwrócił oczy wielu osób też na innych vlogerów, którzy swoimi filmikami rozśmieszają czy nakłaniają do refleksji. Coraz większą popularność zdobywa chociażby Michał Kujawa z Opola.
Audio
  • Czy Michał Kujawa podąży śladami Sylwestra Wardęgi? (Czwórka/Się mówi)
Michał Kujawa w stroju Batmana
Michał Kujawa w stroju BatmanaFoto: archiwum gościa/ Facebook

Kujawa w swoich filmikach najczęściej wciela się różne postaci ze świata popkultury, ale też w zwierzęta czy przedmioty. Często wpada na szalone pomysły i część z nich ochoczo realizuje. - Zacząłem od Batmana i pomagałem w Opolu, w którym mieszkam, policjantom. Podczas festiwalu piosenki przebrałem się za pralkę i udało mi się dostać pod sam amfiteatr, na parking gdzie były wielkie gwiazdy, takie jak Maryla Rodowicz - wspominał w "Się mówi". Dodał, że wcielać koncepcje w życie pomaga mu najczęściej kolega, który jest operatorem kamery i filmuje jego wyczyny.


Pomysły wpadają mu do głowy w przeróżnych sytuacjach. Inspiruje go życie codzienne, jego absurdy. - Ale nie ukrywam, że podpatruję też co robią zagraniczni vlogerzy. Moje filmiki nie są jednak oparte o sztywny scenariusz. Najczęściej są tylko pewne założenia i koncepcje, a potem wszystko wychodzi spontanicznie - przekonywał Kujawa.

PRZECZYTAJ: Wardęga - internetowy prankster, którego oglądają miliony

Jego zdaniem to właśnie naturalność jest kluczem do sukcesu i popularności. Gdy idzie ona w parze z pasją, poczuciem humoru i trzymaniem się z dala od szablonu, ludzie to doceniają. A czy ma to przełożenie na finanse? Czy nagrywanie szalonych filmików może być sposobem na życie? O tym dowiecie się z nagrania "Się mówi".

ac/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka internet Piotr Firan
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Keanu Reeves, Yao Ming i Typowy Seba - jako memy opanowali sieć

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2014 14:00
Internetowe memy to obrazki najczęściej przedstawiające osoby razem z krótkimi opisami sytuacji często komicznymi i sarkastycznymi, które rozprzestrzeniają się w sieci. W "Poranku OnLine" specjalnie dla was omówiliśmy kilka z nich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maffashion: wysokie zarobki blogerów to mit

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 15:30
25-letnia Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej praca inspiruje tysiące młodych dziewczyn. Udało jej się pasję przerodzić w zawód. - To znacznie trudniejsze i bardziej wyczerpujące niż mogłoby się wydawać - zaznaczyła w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaki internet wybrać? "Do nauki wystarczy mobilna sieć"

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2014 08:00
Początek roku akademickiego to czas, w którym poza wyzwaniami, jakie stawia przed nami uczelnia, musimy sprostać także tym bardziej przyziemnym, jak organizacja własnego życia. Jednym z niezbędnych narzędzi naukowych każdego studenta jest internet. Jak znaleźć właściwego operatora, w jakiego typu sieć inwestować i czy to się w ogóle opłaca?
rozwiń zwiń