X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Brak rozwoju, brak podwyżki - czas zmienić pracę

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2016 16:08
Zmiana pracy to duże wyzwanie dla wielu pracowników. Konstancja Zyzik jasno wskazuje symptomy, które świadczą, że już przyszedł na to czas.
Audio
  • Konstancja Zyzik, ekspertka z Grupy Pracuj, opowiada jak szukać pracy na współczesnym rynku (Się mówi/Czwórka)
Młodzi na rynku zawodowym mogą mieć problem z określeniem, jakie wartości są dla nich najcenniejsze w pracy
Młodzi na rynku zawodowym mogą mieć problem z określeniem, jakie wartości są dla nich najcenniejsze w pracyFoto: Glow Images/East News

Aż 86 procent Polaków uważa, że warto być na bieżąco z rynkiem pracy i śledzić aktualne oferty. Mimo to wielu z nas nie podejmuje żadnej aktywności, by być bardziej atrakcyjnymi na rynku pracy. Tymczasem, jak mówi Konstancja Zyzik, jedyne, co dziś może być dla nas pewne, to zmiana.

- Zmiana kojarzy nam się z czymś gorszym, nieznanym, boimy się problemu - mówi ekspertka rynku pracy. - Podstawowymi symptomami, że powinniśmy myśleć o nowej posadzie, są brak możliwości rozwoju, brak podwyżki, ale także konflikt z przełożonym w firmie, w której aktualnie pracujemy.

Dziś dobrze jest być na bieżąco, by wiedzieć, co się dzieje w naszej branży czy w naszym mieście. Daje nam to przewagę konkurencyjną. Konstancja Zyzik podpowiada też, gdzie dziś szukać pracy i dlaczego jedno CV, napisane 15 lat temu, już nie wystarcza.
***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Przygotowała: Jakub Jamrozek

Goście: Konstancja Zyzik z Grupy Pracuj, Katarzyna Błaszczyk

Data emisji: 27.05.2016

Godzina emisji: 14.00

pj/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016 18:03
- Liczy się samo wejście do pomieszczenia, kilka pierwszych gestów. W głowie naszego rozmówcy już wówczas tworzy się nasz wizerunek, on już wie, czy będzie nas lubił - mówi Charlotta Zielińska z Uniwersytetu SWPS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Etyka w biznesie - czy rzeczywiście jest ważna?

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 16:33
Na co powinni stawiać pracownicy - na umiejętności komunikacyjne, czy specjalistyczną wiedzę i wykształcenie? A szefowie - czy cenią samodzielność i kreatywność, czy punktualność i skrupulatność?
rozwiń zwiń