X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Vonsky Channel. Ameryka okiem polskiego vlogera

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2018 18:16
Na swoim kanale opowiada o podóżach i porusza ważne z jego punktu widzenia wątki dotyczące spraw społeczno-politycznych. Komentuje fenomeny kulturowe i najnowsze trendy - również te kulinarne.
Audio
  • Vonsky i jego komentarz do amerykańskiej rzeczywistości (Tędy po trendy/Czwórka)
Vonsky (vloger)
Vonsky (vloger)Foto: czwórka

Twórca kanału "Vonsky Channel" przeciera szklaki wszystkim tym, którzy marzą o podróży do USA. Z jego kanału dowiemy się m.in. jak wynająć mieszkanie w Stanach, jakich dokumentów potrzebujemy, żeby móc prowadzić auto zgodnie z amerykańskim prawem. Przybliża nam kulturę kraju, którą większość zna z hollywoodzkich filmów opowiadając jak smakuje kalifornijski hamburger i czego możemy się spodziewać odwiedzając słynne Rodeo Drive. 

Vonsky Warto zacząć poznawanie świata od tego, co jest nam kulturowo najbliższe. W moim przekonaniu będzie to Europa i Stany Zjednoczone

- Skończyłem stosunki międzynarodowe, ale interesuje mnie mnóstwo rzeczy od dyplomacji, poprzez problemy społeczne po kulinaria. Swoją przygodę na YouTube rozpocząłem od promowania akcji społecznych, ponieważ miałem okazję nagrywać dyplomatów i polityków. Polityka nie jest łatwym tematem, dlatego postanowiłem raz na jakiś czas publikować filmy związane z tematami społecznymi - mówił vloger.

Czy filmy związane z dyplomacją znalazły uznanie wśród polskich widzów? Czym kanał Vonsky'ego wyróżnia się na tle innych, które można znaleźć na YouTube? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzący: Mateusz Kulik

Gość: Vonsky (vloger)

Data emisji: 4.03.2018

Godzina emisji: 9.08

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szymon Chałupka: spełniam się po obu stronach kamery

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 16:16
- Jeśli zmienimy sposób myślenia o rozpowszechnianiu wiedzy i zaczniemy się nią między sobą dzielić, wtedy rynek będzie się rozwijał, a to jest moim zdaniem najważniejsze - Szymon Chałupka z kanału "Filmujemy!".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Finansowanie twórców na YouTube. O co w tym chodzi?

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2018 12:35
Kilkanaście dni temu w polskiej wersji serwisu YouTube pojawiła się nowa opcja. Tajemniczy odnośnik "sponsoruj" oznacza, że polscy vlogerzy od niedawna mogą korzystać z monetyzacji swojej działalności w sieci.
rozwiń zwiń