Karolina Czarnecka: dzięki herze mam... "Córkę"

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 14:40
- Sukces hitu "Hera, koka, hasz" najpierw mnie przygniótł, ale dzięki temu nagrałam debiutancką EP-kę "Córka" - opowiada aktorka Karolina Czarnecka.
Audio
  • Karolina Czarnecka - aktorka w trasie i w transie (Czwórka/Wszystko gra)
Na debiutanckiej płycie Karoliny Czarneckiej gościnnie wystąpił L.U.C. Jest też remiks jej największego przeboju Hera, koka, hasz, LSD
Na debiutanckiej płycie Karoliny Czarneckiej gościnnie wystąpił L.U.C. Jest też remiks jej największego przeboju "Hera, koka, hasz, LSDFoto: Jacek Konecki/PR

Jej występ na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu obejrzało w sieci ponad 15 milionów użytkowników. - Na początku ciężko mi było uwolnić się od wlepki "hera, koka" i cały czas musiałam odpowiadać na pytania: "czy jesteś jeszcze aktorką, czy już piosenkarką" - wspomina gość Czwórki. - Z perspektywy 12 miesięcy bilans wychodzi na plus. Jestem szczęśliwa.

Debiutancka EP-ka Karoliny Czarneckiej ukazała się we wrześniu ubiegłego roku. - Piosenki, które się na niej znalazły to właściwie szkice utworów. Właściwą formę uzyskują na koncertach - mówi aktorka i zdradza, co sądzi o Dorocie Masłowskiej, czy radzi sobie z krytyką w sieci i jaki jest jej udział w Pożarze w burdelu.

***

Tytuł audycji: Wszystko gra

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Gość: Karolina Czarnecka (aktorka)

Data emisji: 21.04.2015

Godzina emisji: 11.10

kul/kd

Czytaj także

Human Traffic - chemiczna odyseja

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2015 13:00
W cyklu "Muzyka, która opowiada filmy" prezentowaliśmy wam jeden z najgłośniejszych filmów o cluubingu - "Human Traffic".
rozwiń zwiń

Czytaj także

HV/Noon: w Polsce brakuje dobrych wokalistek

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2015 13:00
Nagrali jedną z najciekawszych płyt ubiegłego roku, ale pozwolili na niej zaśpiewać tylko jednej kobiecie. - Misia Furtak jest wyjątkowa - przekonują Hatti Vatti i Noon
rozwiń zwiń

Czytaj także

XXANAXX: jesteśmy w punkcie wrzenia

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2015 14:00
- Jesteśmy w koncertowym ferworze, więc na razie nie myślimy o nowej płycie - mówią członkowie duetu XXANAXX. - Ale jesienią planujemy wydać EP-kę.
rozwiń zwiń