Maciej Maleńczuk i jego "Tęczowa swasta"

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2014 14:12
Właśnie ukazała się nowa płyta Macieja Maleńczuka "Tęczowa swasta". O wydawnictwie opowie w Czwórce w środę rano.
Maciej Maleńczuk podczas koncertu potrafi wzbudzić w słuchaczach skrajne emocje
Maciej Maleńczuk podczas koncertu potrafi wzbudzić w słuchaczach skrajne emocjeFoto: fot. Yarl/ Wikimedia Commons

Okładka
Okładka płyty

"Tęczowa swasta" ujrzała światło dzienne w połowie listopada 2014 roku. I choć poprzednie kilkanaście krążków Maleńczuka podbijało rynek muzyczny niezwykłym, ciężkim klimatem, słodko-bardzo gorzkim wydźwiękiem, ta płyta to - zdaniem krytyków - bez wątpienia jedno z najlepszych, a jednocześnie najbardziej bezkompromisowychwydawnictw w bogatym dorobku Maleńczuka.

Artysta będzie gościem Czwórki w środowy poranek. Na "Audycję nr 1" zapraszamy w 19 listopada w godz. 6.00-9.00. Program poprowadzą Michał Migała i Mariusz Infulecki.

(kd)

Czytaj także

Lata 90. to była era muzyki pop!

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2014 10:00
W latach 90. na świecie nastąpił gwałtowny rozwój muzyki pop. Producenci szukali młodych i zdolnych muzyków na castingach. Następnie tworzyli boysbandy i girlsbandy, które zdobywały szczyty popularności nie tylko w swoich krajach, ale również na całym świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maja Hyży o współpracy z Pauliną Przybysz z Sistars

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 12:50
Piękna, utalentowana, spełniona jako matka. Czego więcej pragnąć? Może debiutanckiej płyty nagranej przy współpracy z Pauliną Przybysz z zespołu Sistars? O swoich planach artystycznych w "Audycji nr 1" opowiadała młoda wokalistka Maja Hyży.
rozwiń zwiń