Kiedy zerwać z drugą połówką?

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2014 13:53
Masz go dosyć? Nie możesz już na nią patrzeć? W "Audycji nr 1" poradzimy, jak skończyć związek.
Decyzja o rozstaniu jest trudna, ale czasem konieczna
Decyzja o rozstaniu jest trudna, ale czasem koniecznaFoto: Glow Images/East News

Kiedy kończy się miłość pozostaje przyzwyczajenie. Czasem jednak i ono nie wystarcza do szczęścia. Jak wyczuć, czy kontynuacja wspólnej drogi ma sens? Jaki kierunek wybrać, gdy już staniemy na związkowym rozstaju? Czy warto po rozstaniu szukać nowej miłości, czy należy kroczyć dalej dumnie, ale jednak w samotności?

W "Audycji nr 1" poprosimy psychologa o odpowiedź na te wszystkie pytania. Porozmawiamy też z naszymi słuchaczami o najbardziej absurdalnych powodach rozstania.

Na "Audycję nr 1" zapraszamy w 26 listopada w godz. 6.00-9.00. Program poprowadzą Michał Migała i Mariusz Infulecki.

(pkur)

Czytaj także

Kłótnie w związku są "dobre" tylko do czasu

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 08:53
W związkach przydarzają się kryzysy. Ale czasem nie wiadomo, czy to sytuacja do przejścia, czy to już ostatnia prosta. Po czym poznać, czy warto jeszcze inwestować w relację, czy ostatecznie się pokłócić? - Granica jest dość cienka, a przekroczyć ją niestety bardzo łatwo - przyznał psychoterapeuta, dr Bartosz Zalewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czarowanie słowem, czyli sposób na skuteczny podryw

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 11:30
"Ej mała! Bardzo bolało, kiedy spadłaś z nieba?". Mówiąc tak do dziewczyny, która ci się podoba możesz być pewien jednego - nim się obejrzysz, odleci skąd przybyła. O najlepszych i najgorszych tekstach rzucanych podczas podrywu rozmawialiśmy w "Audycji nr 1".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Wiśniewski: kłamstwo trzeba zagrać

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2014 08:30
Sprzedał miliony płyt, ale całkiem dobrze radzi sobie też przy stoliku pokerowym. Michał Wiśniewski doradził, jak blefować.
rozwiń zwiń