Natasza Urbańska kręci z Titusem z Acid Drinkers

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2015 15:00
- W młodości słuchałam metalu, a dziś przyjaźnię się z Titusem i uważam, że Acid Drinkers mają power - opowiada Urbańska.
Audio
  • Natasza Urbańska opowiada o swojej współpracy z Acid Drinkers i niemieckiej odsłonie "Polity" (Czwórka/Audycja nr 1)
Natasza Urbańska zaprosiła Titusa do najnowszej produkcji. I już nie może doczekać się efektów tej współpracy
Natasza Urbańska zaprosiła Titusa do najnowszej produkcji. I już nie może doczekać się efektów tej współpracyFoto: Wojciech Kusiński/PR

Artystka zaprosiła wokalistę Acidów Tomasza Pukackiego, do współpracy podczas kręcenia teledysku do swojego nowego utworu "Hipnotyzuj mnie". Choć premierę klipu zaplanowano na koniec stycznia 2015 roku, już dziś wiadomo, że dużo będzie się w nim działo. - Nie mogę się doczekać. Oprócz Titusa wystąpi m.in. baletmistrz warszawskiego Teatru Wielkiego - opowiada Urbańska.

Od dwóch lat Natasza Urbańska spełnia się zawodowo także jako aktorka, grając w stołecznym teatrze Buffo w musicalu "Polita". Sztuka prezentowana jest już w Rosji, a niebawem obejrzą ją także Niemcy. To pierwszy w historii musicali spektakl, zrealizowany w technologii 3D. Urbańska, która w rzeczywistości jest o 15 cm wyższa od Poli Negri, a w spektaklu wciela się w jej drobną postać, przyznaje, że od niewielkiego wzrostu legendarnej aktorki, ważniejsza była jej ogromna osobowość. - I to z nią tak naprawdę muszę się mierzyć - przyznała. Zdradziła też m.in., jak śpiewać musicalowe hity po niemiecku.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Mariusz Infulecki , Michal Migała

Gość: Natasza Urbańska, wokalistka, aktorka

Data emisji: 21.01.2015

Godzina emisji: 8.00

(kd, ei)

Czytaj także

Kasia Klimczyk: byłam muzycznym buntownikiem

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 11:30
Kasia Klimczyk, znana także jako "Lass", zyskała popularność dzięki pojawieniu się w jednym z telewizyjnych talent show. Wokalistka sama produkuje swoje utwory, pisze do nich teksty i komponuje je w sposób nieszablonowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Adamus: eklektyzm to moja strategia na przetrwanie

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2014 10:00
- Zawsze romansowałem z popkulturą - przyznaje DJ Adamus. - Nie wstydzę się tego, że pozostaję na pograniczu komercji i undergroundu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawid Podsiadło - rockowa dusza Curly Heads

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2014 12:00
Dawid Podsiadło, wokalista, rockman, a od niedawna także dziennikarz Czwórki, opowiedział o swojej karierze z grupą Curly Heads. - Zdecydowanie dużo się dzieje - mówił.
rozwiń zwiń