Stachursky: nie wybieram się na emeryturę

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2015 10:30
Singiel "Jeszcze raz" zapowiada nową odsłonę Jacka Stachursky’ego. - Do klubowo-dyskotekowych nut chcemy dołączyć multimedia - zapowiada artysta.
Audio
  • Spędź dzień z Jackiem Stachursky'm (Czwórka/Audycja nr 1)
Zdaniem Jacka Stachurskyego muzyka klubowa w Polsce jest w coraz lepszej kondycji, choć ciągle na daleko do niemieckiej czy włoskiej czołówki
Zdaniem Jacka Stachursky'ego muzyka klubowa w Polsce jest w coraz lepszej kondycji, choć ciągle na daleko do niemieckiej czy włoskiej czołówkiFoto: Czwórka

Akcja skierowana jest do fanów Stachursky’ego. - Chcemy, żeby ludzie zwizualizowali, jak się czują, kiedy słuchają mojej muzyki - tłumaczy gość Czwórki. - Czekamy na zdjęcia, a najciekawsze ujęcia wykorzystamy do realizacji wideoklipu do piosenki "Jeszcze raz".

Premiera teledysku oraz after party odbędą się prawdopodobnie w połowie czerwca.

Stachursky wyjaśnił także, dlaczego jego teksty przesiąknięte są apokaliptyczną wizją przyszłości, skąd wzięło się u niego zainteresowanie ezoteryką Majów, opowiadał również o clubbingu w latach 90.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Michał Migała , Mariusz Infulecki

Gość: Jacek Stachursky (artysta)

Data emisji: 30.04.2015

Godzina emisji: 8.00

kul/kd

Czytaj także

Honorata Skarbek: wcale nie lubię szokować

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2015 09:23
Pracuje od 14. roku życia. - Mam ciężki i silny charakter, ale dzięki niemu do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi wokalistka i blogerka Honorata Skarbek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Adamus i Paulla: nie jesteśmy zaręczeni

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2015 12:00
Muzycy dementują doniesienia brukowców i zapewniają, że nie są w związku. Jak twierdzą, łączą ich tylko muzyka i wspólna praca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Nykiel: mam w sobie coś z wilka

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2015 12:30
Najpierw było muzykowanie z babcią, potem poezja śpiewana i zespół heavy metalowy. Wreszcie młoda wokalistka odnalazła swój styl i nagrała płytę w klimacie elektro pop.
rozwiń zwiń