Sylwia Sucharska. I jej szalona droga do kariery

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2016 16:30
Jak podkreślała modelka w Czwórce, w tej branży najważniejszy jest pomysł na siebie i swoje życie. - Wszystkim się wydaje, że to jest prosty zawód, że "stoimy tylko przed kamerą". A to nieprawda! - mówiła w Czwórce Sylwia Sucharska.
Audio
  • Sylwia Sucharska o karierze w modelingu i swoim życiu prywatnym (Audycja nr 1/Czwórka)
W studiu Czwórki - Sylwia Sucharska i Mariusz Infulecki
W studiu Czwórki - Sylwia Sucharska i Mariusz InfuleckiFoto: Czwórka

Sucharska w zawodzie modelki pracuje od 15 lat. Jako nastolatka postawiła wszystko na jedną kartę i wyjechała do Paryża. Dziś przyznaje, że - choć ominęło ją wiele spotkań z przyjaciółmi tu w Polsce - nie żałuje. - Ta praca dała mi umiejętność odnajdowania się w życiu. Wielu moich znajomych dopiero wchodzi w dorosłe życie i zaczyna staże, ja mam już mnóstwo doświadczenia - tłumaczyła w Czwórce.

Wszystko zaczęło się, gdy podczas spaceru została zagadnięta przez swoją przyszłą szefową. Jak rozwijała się jej kariera, co spotkało ją w Paryżu i jak wyglądały pierwsze, trochę szalone castingi, a także co ostatecznie przesądziło o jej sukcesie w tej branży? O tym Sylwia Sucharska opowiadała w Czwórce. Mówiła także o swojej diecie, studiowaniu i o planach na założenie rodziny.

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1" 

Prowadzi: Mariusz Infulecki

Gość: Sylwia Sucharska (modelka)

Data emisji: 2.06.2016

Godzina emisji: 8.00

kd/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ola Ciupa: w showbizie nie ma nic na siłę

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2015 12:20
W teledysku Donatana "My, Słowianie" prała, w Czwórce zaśpiewała. - To był mój pierwszy raz. Na co dzień skupiam się na studiach i pracy w telewizji muzycznej - mówi Ola Ciupa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karolina Gilon: moim celem jest praca w telewizji

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 10:45
- Mam zamiar dobrze wykorzystać moją popularność. Przyszłość wiążę z telewizją, ale także z... muzyką - mówiła w Czwórce Karolina Gilon.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pablopavo. "Deyna na głowie, Dylan na sercu"

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 13:50
- Na biografię daję sobie jeszcze czas, wywiad-rzeka mnie nie interesował, zgodziłem się na "Dym", bo czegoś takiego jeszcze u nas nie było - opowiada Pablopavo.
rozwiń zwiń