Michał Kisielewski: jestem hippisem rapu

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2015 11:35
Jako pomysłodawca projektu Kolorofonia "rozsiewa dobrą energię i pozytywny przekaz". - Idę za głosem serca i nie zamierzam się zatrzymać - deklaruje gość Czwórki.
Audio
  • Kolorofonia, która wywołuje uśmiech - rozmowa z muzykiem Michałem Kisielewskim (Strefa Prywatna/Czwórka)
Michał Kisiel z rapem związany jest od początków jej pojawienia się w Polsce. Pierwszy zespół hip-hopowy założył w 1995 roku, teraz występuje w projekcie Kolorofonia
Michał Kisiel z rapem związany jest od początków jej pojawienia się w Polsce. Pierwszy zespół hip-hopowy założył w 1995 roku, teraz występuje w projekcie Kolorofonia Foto: mat. prywatne/Facebook

Gitara, bas, perkusja, adaptery i wreszcie mikrofon - tak wyglądała muzyczna droga Michała Kisielewskiego. - To moje narzędzie pracy w Kolorofonii. Projekcie, który dał mi drugie życie - mówi.

Artysta podkreśla też, że Kolorofonia umożliwiła mu samospełnienie. - Zawsze chciałem tworzyć muzykę, ale był czas, kiedy nie było mi to dane - wspomina. - Utratę pracy odczytałem jako znak, wróciłem do muzyki i zajmuję się tym przede wszystkim zawodowo, mniej zarobkowo.

Michał Kisielewski opowiada o idei, jaka przyświeca Kolorofonii i o planach na przyszłość. Tłumaczy, dlaczego muzyka jako "produkt" szybko traci przydatność do spożycia.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Michał Kisielewski (Kolorofonia)

Data emisji: 18.08.2015

Godzina emisji: 20.00

kul/mc

Czytaj także

ZETENWUPE ferajna debiutuje "na legalu"

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2015 18:00
- Tytuł płyty "Bejbo" wiele mówi o tym, co znalazło się na krążku - mówi ZETENWUPE ferajna. - Generalnie chodzi tutaj o kobiety.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karolina Czarnecka: mówią o mnie "dziewczyna od koki"

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2015 09:40
- Dzięki piosence "Koka, hera, hasz, LSD" ludzie dowiedzieli się o moim istnieniu. Nie zamierzam się od tego odcinać, ani się na tym skupiać. Robię swoje i idę dalej - mówi aktorka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sidney Polak: artystą się bywa, muzykiem jest się całe życie

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 13:17
"Otwieram wino ze swoją dziewczyną" to jego mega hit. Dziś Sidney Polak pracuje nad kolejną, trzecią już płytą, ale pomaga także młodym zespołom zaistnieć na rynku.
rozwiń zwiń