Polskie Radio
Section05
T.Love

40 lat T.Love. Wzloty i upadki legendy rocka w serwisie specjalnym Polskiego Radia

Z okazji 40-lecia T.Love portal polskieradio.pl przygotował serwis specjalny poświęcony jednej z najważniejszych grup w historii polskiego rocka. Jego publikacja zbiega się w czasie z premierą najnowszej płyty Muńka Staszczyka i spółki, zatytułowanej "Hau! Hau!". W piątek, 22 kwietnia, dużo muzyki T.Love pojawi się także na antenie radiowej Jedynki. A na deser - wywiad z Muńkiem Staszczykiem!
Zobacz więcej na temat:  T.Love Muniek Staszczyk MUZYKA

Rockowe demony i pochodnie. T.Love, Żurkowski, Skubas i inni

Pierwsza lutowa odsłona audycji "Nasza tonacja", którą poprowadził Radosław Okrasko, to królewski powrót po latach w wykonaniu T.Love, zwiastun drugiego albumu gitarowej formacji Żurkowski oraz Novika świętująca 20-lecie na scenie w towarzystwie Skubasa. Nie zabrakło retro brzmień w wykonaniu Breakout, a także tych inspirowanych dawnymi dźwiękami, które zapewnił nam duet Blauka.
Zobacz więcej na temat:  Radosław Okrasko Trójka MUZYKA muzyka hp T.Love Muniek Staszczyk Skubas Tadeusz Nalepa

Muniek Staszczyk: byłem w sytuacji granicznej, poczułem potrzebę dziękowania Bogu

- Była to dla mnie sytuacja graniczna. Refleksje przyszły później. Poczułem wielką miłość ze strony ludzi, wielką empatię. Jestem człowiekiem wierzącym, poczułem też potrzebę podziękowania Bogu. Po wylewie inaczej spojrzałem na swoje życie - powiedział w Polskim Radiu 24 Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love. Gościem audycji była także Ewa Liegman z Hospicjum Pomorze Dzieciom. 
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo Polskie Radio 24 T.Love śmierć Muniek Staszczyk