Karolina Czarnecka: mówią o mnie "dziewczyna od koki"

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2015 09:40
- Dzięki piosence "Koka, hera, hasz, LSD" ludzie dowiedzieli się o moim istnieniu. Nie zamierzam się od tego odcinać, ani się na tym skupiać. Robię swoje i idę dalej - mówi aktorka.
Audio
  • Karolina Czarnecka o nowej płycie, nowym filmie, gruzińskich fanach i cudzie w Sokółce (Strefa Prywatna/Czwórka)
Karolina Czarnecka dzieli swój czas między granie koncertów, a granie w teatrze. Co jeszcze planuje - zdradziła nam w Strefie Prywatnej
Karolina Czarnecka dzieli swój czas między granie koncertów, a granie w teatrze. Co jeszcze planuje - zdradziła nam w "Strefie Prywatnej"Foto: mat. promocyjne

Pracy ma coraz więcej. Karolina Czarnecka koncertuje z materiałem z EP-ki "Córka", gra w teatrze Krystyny Jandy, występuję w kabarecie "Pożar w burdelu" i w Warszawskim Cyrku Magii i Ściemy. - Ostatnio wpadł mi też film, o którym na razie niewiele mogę powiedzieć oprócz tego, że to musical i że w nim wystąpię - zdradza Karolina Czarnecka. - Umowę podpisałam, zdjęcia ruszyły więc wszystko powinno się udać.  

Zobacz: Karolina Czarnecka i jej "Córka" [WIDEO] >>>

Aktorka opowiada też o swoich pozazawodowych pasjach, wspomina podróże autostopem i tłumaczy, co ma wspólnego z cudem w Sokółce.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Karolina Czarnecka (aktorka, wokalistka)

Data emisji: 28.07.2015

Godzina emisji: 20.00

kul/bch

Czytaj także

Julia Kamińska: wzbudzam w ludziach pozytywne emocje

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2015 15:19
Znamy ją z wielu seriali i filmów. Dziś Julia Kamińska gra głównie w teatrze, a w wolnych chwilach angażuje się w akcje charytatywne.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tomasz Makowiecki: kocham muzykę, bo w niej wszystko jest możliwe

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2015 09:21
Na polskiej scenie muzycznej funkcjonuje już od 13 lat. - Nie czuję się jeszcze artystą dojrzałym. Wciąż jestem "w drodze", cały czas się uczę - mówił wokalista w rozmowie z Czwórką.
rozwiń zwiń
Czytaj także

XXANAXX: nasz duet działa jak firma rodzinna

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2015 09:30
- W założeniu XXANAXX miał być moim solowym przedsięwzięciem, ale Szafrańska się wprosiła i wyszło nam to na dobre - wspomina Michał Wasilewski, połowa duetu XXANAXX.
rozwiń zwiń