Arek Kłusowski: artysta to ktoś, kto tworzy coś własnego

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 08:50
- Każdy z nas, budząc się rano, powinien wyznaczyć sobie jakiś cel, jakieś plany na najbliższe lata i skrupulatnie do tego dążyć - mówi wokalista Arek Kłusowski, który singlem "Na niby" promuje swą nadchodzącą płytę "Mimowolnie".
Audio
  • Wokalista Arek Kłusowski opowiada o swojej karierze, muzyce i płycie "Mimowolnie" (Strefa Prywatna/Czwórka)
Arek Kłusowski podczas jednego z koncertów
Arek Kłusowski podczas jednego z koncertówFoto: PAP/Jan Bogacz

Wokalista pochodzący z Podkarpacia szerszej publiczności dał się poznać w III edycji programu "The Voice of Poland", gdzie zachwycił jurorów swoją specyficzną barwą głosu i ostatecznie dotarł do finału. W Czwórce przyznaje, że od lat nie tylko śpiewa, ale i komponuje, gra na gitarze i pisze teksty piosenek.

- Początki mojej pracy były mało obiecujące, jestem na scenie już 7 lat. Nie spodziewałem się sukcesu, tego, że będę mógł żyć z muzyki - mówi Arek Kłusowski.

Kasi Węsierskiej opowiada o czasach, gdy wstydził się swego głosu, zdradza, dlaczego rozłączył rozmowę, gdy zadzwonił do niego Marian Opania. Opowiada też o pracy nad singlem "Na niby", który zapowiada jego płytę "Mimowolnie", ale jest także jej esencją.


***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Arek Kłusowski (wokalista, kompozytor, autor tekstów)

Data emisji: 17.05.2016

Godzina emisji: 20.00

pj/mc

Czytaj także

Plateau: już wiemy, co robić, żeby być usłyszanymi

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 13:57
Po świetnie przyjętej płycie "Projekt: Grechuta" zespół Plateau powraca z nowym krążkiem. - Materiał jest naturalną konsekwencją zdobytych wówczas doświadczeń. - Dotarło do nas, że wcale nie musimy krzyczeć, żeby zostać usłyszanymi - wyjaśnia Michał Szulim.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzyka Islandii - zimna i nastrojowa

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 13:01
Niektórzy podróżnicy mówią, że Islandia to najpiękniejsze miejsce na Ziemi. W "Muzycznym Biurze Podróży" sprawdziliśmy, jaka jest tamtejsza muzyka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Brodka: Pokochacie tę płytę. Gwarantuję!

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 11:00
- Przy komponowaniu, nagrywaniu płyty miesiące z życia mi ulatywały - mówi Monika Brodka. - Nie mogę uwierzyć, że ta płyta wreszcie ujrzała światło dzienne.
rozwiń zwiń