Eltron John: w Białymstoku obecność jest obowiązkowa!

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2017 10:00
- Śledzę poczynania organizatorów Up To Date od lat i mocno im kibicuję. Z przyjemnością wystąpię na tegorocznej edycji i, jak będzie trzeba, zagram nawet 7 godzin - mówi Eltron John, artysta, który na festiwalu w Białymstoku wystąpi na Czwartej Scenie Czwórki.
Audio
  • Eltron John o tym, kogo warto posłuchać na Up To Date Festival i dlaczego obecność w Białymstoku jest obowiązkowa (Klubowe ikony/Czwórka)
Dwaj koledzy z boiska,  Eltron John i DJ Bert, wystąpią na Czwórkowej scenie na Up To Date w Białymstoku
"Dwaj koledzy z boiska", Eltron John i DJ Bert, wystąpią na Czwórkowej scenie na Up To Date w BiałymstokuFoto: Czwórka

Czytaj także
dj 1200.jpg
Up To Date Festival. Łamie stereotypy o techno

W tym roku Up To Date Festival odbędzie się w dniach od 8 do 9 września, a wśród artystów zaproszonych do Białegostoku jest m.in. Gesloten Cirkel. - Bardzo mało wiadomo na jego temat. Artysta podobno pochodzi z Rosji, a swoje produkcje wydaje w Holandii, u I-F'a. O jego brzmieniu powiem krótko: jest srogie. Mam nadzieję, że nie będziemy grać w tym samym czasie, bo bardzo chciałbym go posłuchać - mówi gość Czwórki. 

Eltron John opowiada także o swoich planach na przyszłość. - W projekcie Seltron 400 pracujemy nad muzyczną trylogią wydawniczą. W drodze jest także moja solowa EP-ka oraz parę remiksów, które udało mi się w międzyczasie popełnić - mówi.

Up To Date Festival 2017: Czwarta Scena Czwórki - szczegóły >>>

Didżej i producent zdradza też, co myśli o modzie na techno, tłumaczy, dlaczego ten trend jest ciekawszy od mody na EDM, i podpowiada, na których artystów warto zwrócić uwagę w festiwalowym line-upie.

Eltron John stanął także za gramofonami Czwórki. Posłuchaj jego setu >>>

Eltron John w koncertowym studiu Czwórki Eltron John w koncertowym studiu Czwórki

***

Tytuł audycji: Klubowe ikony

Prowadzi: Norbert "Bert" Borzym

Gość: Marek Stuczyński (Eltron John)

Data emisji: 17.08.2017

Godzina emisji: 00.00

kul/iwo

Czytaj także

Eltron John: house i techno są jak jazz i rock

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2017 22:03
- To gatunki stare, które co jakiś czas przeżywają swoją młodość. Staram się nie powodować skojarzeń z jednym brzmieniem. Jest sporo barw i tematów, które lubię, dlatego szukam ścieżek pomiędzy bardzo różnymi rzeczami - mówił w "Klubotece" Eltron John, jedna z bardziej oryginalnych postaci polskiej sceny muzyki tanecznej.   
rozwiń zwiń
Czytaj także

Duet Catz ’N Dogz: walczymy ze stereotypami

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2017 17:00
W "Muzycznym Lunchu" Wojtek i Grzesiek, czyli duet Catz'N Dogz, jeden z najważniejszych projektów na polskiej scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat, opowiadali o ich najbliższym, objętym patronatem Czwórki koncercie w warszawskim Klubie Smolna, a także o fonograficznych projektach Pets i Step Recordings. 
rozwiń zwiń