Śladami Mitchell i Dylana. Studia songwiterskie w Londynie

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 15:19
Hela Mirecka po dwóch latach nauki w warszawskim liceum, postanowiła wyjechać do szkoły średniej w Wielkiej Brytanii. Kierunek college'u był nieprzypadkowy, wymarzony songwriting. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: freephotos/Pixabay

Rok później  na tym samym kierunku rozpoczęła studia. Nauczyła się życia za pięć funtów dziennie, rozwinęła swoje umiejętności kompozytorskie oraz muzyczne. Hela miała tam możliwość współpracować ze świetnymi muzykami, poznała londyńską scenę muzyczną i zagrała na tej samej scenie co Joni Mitchell i Bob Dylan. O tym, jak studia za granicą otwierają drzwi opowie po godz. 14.00 w Czwórce.

***

Na audycję "Dajesz radę" w piątek (8.11) od godz. 14.05 zaprasza Justyna Tylczyńska.

ac/kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka Justyna Tylczyńska
Czytaj także

Świadome podróżowanie. O podróżniczych zasadach i... wpadkach

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 21:02
Nie wszyscy wiemy, że przed wejściem do domu Szweda trzeba zdjąć buty, w Indiach nie wolno jeść lewą ręką. O zasadach, które jako podróżnicy powinniśmy znać i o tym, co Polacy podczas zagranicznych wojaży wiedzieć powinni, a nie zawsze wiedzą mówiliśmy w audycji "Dajesz radę".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fit Wujo: dobry stretching to ten, po którym czujemy ulgę

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2019 17:02
Stretching jest podstawą przy każdej aktywności fizycznej. Rolowanie, czyli uaktywnianie mięśni do pracy jest ważne, bo minimalizuje ryzyko kontuzji. Warto je zaplanować, najlepiej pod okiem instruktora.
rozwiń zwiń