X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dlaczego łamiemy przepisy?

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2019 16:35
Nadmierna wiara we własne umiejętności, potrzeba udowodnienia czegoś innym, brawura, brak trzeźwej oceny sytuacji. Co sprawia, że  łamiemy przepisy na drodze?
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: pixabay

Co czwarty wypadek jest skutkiem korzystania z telefonu podczas prowadzenia samochodu, a na 400 skontrolowanych kierowców tylko 1/3 z nich miała zapięte pasy bezpieczeństwa. Niewielu kierujących pojazdami traktuje poważnie ograniczenia prędkości i zawsze ich przestrzega. Polscy kierowcy choć znają przepisy, to z różnych powodów się do nich nie stosują. Z czego to wynika? Czy sposobem na rozwiązanie problemu mogłyby być "czarne skrzynki" monitorujące jazdę i nasze przewinienia? Na ten temat porozmawiamy w czwartkowym "Czacie Czwórki". 

***

Na audycję z cyklu "Czat Czwórki" w czwartek (18.07) od godziny 15.05 zaprasza Piotr Firan

ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wisła skarbów". Sentymentalna podróż w czasie

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2019 13:05
- Pomysł na Skarby nie narodził się od końca w mojej głowie - mówił twórca projektu Tomasz Stempniewicz. - Z ramienia organizatorów festiwalu "Niewinni czarodzieje" wyszedł impuls, by klasykę polskiej muzyki rozrywkowej połączyć ze współczesną elektroniką. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy współczesna wieś jest przystosowana do potrzeb młodych ludzi?

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2019 15:56
Niskie zarobki, brak zawodowych perspektyw i brak uczelni wyższych, to – jak przekonywał gospodarz audycji Piotr Firan – niektóre z przyczyn, dla których dla młodzieży wychowanej na wsi, jedyną szansą na zdobycie wyższego, a czasem i średniego wykształcenia może być przeprowadzka do miasta.
rozwiń zwiń