X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wieś

"Wieś pływających krów". Jak różni ludzie znajdują wspólny język

Film "Wieś pływających krów" w reżyserii Katarzyny Trzaski opowiada o młodych berlińczykach, którzy dbają o rozwój duchowy, chcą żyć w zgodzie z przyrodą. Uważają, że naturę niezakłóconą cywilizacją, znajdą na pograniczu Polski i Białorusi. - Najważniejsze u Kasi Trzaski jest to, jak różni ludzie znajdują wspólny język i potrafią mimo wszystko, jakoś się porozumieć i żyć obok siebie z wzajemnym szacunkiem – powiedział Artur Cichmiński.
Zobacz więcej na temat:  Joanna Sławińska FILM wieś Berlin

Władysław Kosiniak-Kamysz: rząd nie pomaga rolnikom

– Rolnicy nie dostają odszkodowań, nie mogą kupić materiału siewnego, mają gigantyczny problem. To jest sprawa dla rządu, który odpowiada za pomoc rolnikom, a tej pomocy do dzisiaj nie udzielił – powiedział lider Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz na antenie Trójki.
Zobacz więcej na temat:  Władysław Kosiniak-Kamysz Polskie Stronnictwo Ludowe PSL wybory samorządowe 2018 POLSKA polityka Trójka Beata Michniewicz sondaż wieś Prawo i Sprawiedliwość Mateusz Morawiecki