X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wieś

Polska żywność będzie konkurencyjna na świecie

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski uważa, że rolnictwo może być wielką szansa dla polskiej gospodarki. Minister spotkał się z rolnikami w podrzeszowskiej Boguchwale gdzie przedstawił rządowy plan dla wsi. Podkreślił, że trudno wyobrazić sobie suwerenność bez zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego a polska żywność będzie konkurowała na światowych rynkach.
Zobacz więcej na temat:  rolnictwo Jan Krzysztof Ardanowski wieś

Minister Ardanowski spotkał się z rolnikami. Komentarze

W Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" w Warszawie minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski rozmawiał z rolnikami z organizacji branżowych i związków zawodowych ws. m.in. suszy i skupu owoców miękkich. W Polskim Radiu 24 komentarz Andrzeja Gantnera z Polskiej Federacji Producentów Żywności i Miłosza Manasterskiego z Agencji Informacyjnej. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 rolnictwo Jan Krzysztof Ardanowski Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wieś polityka

Plan dla wsi. "To realna troska o rolnictwo"

Zwiększenie zwrotu akcyzy w paliwie rolniczym, sprzedaż produktów rolnych do restauracji i sklepów, a także umowy, mające zapewnić producentom odpowiednie ceny za produkt - to niektóre elementy rządowego planu dla wsi. Nowe rozwiązania dla rolników przedstawili w Głogowie pod Toruniem premier Mateusz Morawiecki i minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Czy nowy program faktycznie rozwiąże problemy polskiej wsi? O tym w rozmowie z Jackiem Podgórskim, dyrektorem Instytutu Gospodarki Rolnej.
Zobacz więcej na temat:  wieś Mateusz Morawiecki

Minister rolnictwa, który nie lubi rano wstawać

Jan Krzysztof Ardanowski przyznaje, że jak został szefem resortu, to musiał zmienić rytm życia. Nigdy do rannych ptaszków nie należał, a teraz wstaje o godzinie piątej. - Rolnik musi rano wstawać kiedy ma krowy. Uprawy, czy inne grupy zwierząt nie wymagają tak rannego wstawania - wyjaśnia w odpowiedzi na uwagę, że rolnicy chyba rano wstają.
Zobacz więcej na temat:  Jan Krzysztof Ardanowski rolnictwo wieś Małgorzata Raczyńska