X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szeroko otwarte "Okno na świat" i "Hultaj" w magicznym pałacu

W programie zapraszaliśmy was na kolejne imprezy i wydarzenia muzyczne, które w lipcowe weekendy odbywają się na terenie całego kraju, m.in. do Gdyni, na Festiwal Okno na świat, a także na Hultaj Festiwal na Dolny Śląsk.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Katerina Yakyamseva/Shutterstock.com
O Audycji
Tytuł Szeroko otwarte "Okno na świat" i "Hultay" w magicznym pałacu
Prowadzący Maciej Szajkowski
Opis Okno na Świat” to miejsce spotkań artystów różnych kultur z trójmiejską publicznością, festiwal międzynarodowych fuzji. Gdański Festiwal w ubiegłym roku odbywał się pod nazwą Dźwięki Północy. - To tak naprawdę dwie szczególne, choć różne imprezy, duże wydarzenia, dlatego organizujemy je naprzemiennie. W tym roku odbędzie się Festiwal Okno na świat, a w przyszłym, podobnie jak w ubiegłym, Dźwięki Północy - mówił Tomasz Lipski z Nadbałtyckiego Centrum Kultury. Impreza rozpocznie się już 25 lipca. Czym różnią się od siebie obie imprezy muzyczno-kulturalne o czym kierują się organizatorzy festiwalu Okno na świat przy wyborze repertuaru i zaproszonych artystów? Co wydarzy się podczas tegorocznej odsłony, czyli Okna na świat? O tym w nagraniu rozmowy z audycji Czwórki.

W programie polecaliśmy także m.in. Hultaj Festiwal na Dolnym Śląsku, który odbędzie się już 26-28 lipca. To wydarzenie, które ma na celu wspieranie kultury, a jego ideą jest nie tylko promocja artystów znanych i lubianych, ale także tych u progu kariery. Headlinerami będą m.in. Maciej Maleńczuk, Bokka, Agressiva 69, a także Studium Instrumentów Etnicznych. - Chcemy sprawić, by dla naszych słuchaczy w tym roku czas przestał istnieć - mówił organizator Leon Generał. Jak tego dokonać? Kiedy powstał pomysł, by zorganizować ten wyjątkowy festiwal właśnie w gorzanowskim pałacu i co jeszcze będzie się działo podczas tegorocznego Hultaja? O tym wydarzeniu, jego programie i tym, dlaczego warto odwiedzić Pałac Gorzanów - także w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Folk Off

Goście: Leon Generał (związany z Festiwalem Hultaj), Tomasz Lipski (Nadbałtyckie Centrum Kultury)

Data emisji: 24.07.2019

Godzina emisji: 00:00

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista
  • Dikanda & Marko Kukobat, - Kadillak
  • Morgane Ji, - Woman Soldier
  • Ikenga Drummers, - Salam Alejkum
  • Studium Instrumentów Etnicznych - Tu nie ma miejsca na strach
  • YUGOPOLIS & MACIEJ MALEŃCZUK - Gdzie są przyjaciele moi?
  • Kurna Chata, - Diabeł
  • Stefański Piotr, Sitkowski Piotr, Studium instrumentów Etnicznych, - Połamany
  • Morgane Ji, - Radio On
  • Ikenga Drummers, - Daj nam siłę
  • Ikenga Drummers, - Shinning star