X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ethnic Tattoo Fest i Więc Wiec. Wakacyjna mapa festiwali

Wakacje, lato, a my niestrudzenie odkrywamy i odwiedzamy kolejne festiwale. Tym razem wracamy do słynnego z Folk Festu Krotoszyna, gdzie realizowana jest impreza Więc Wiec. Zaś Karolina Czaja z PrimitiveTatoo zainicjowała pierwszy Ethnic Tattoo Fest we wsi Karolina, nieopodal podwarszawskiej Góry Kalwarii.
Karolina Czaja
Karolina CzajaFoto: Maciej Szajkowski/Czwórka
O Audycji
Tytuł Etno Tatoo Fest i Więc Wiec. Wakacyjna mapa festiwali
Prowadzący Maciej Szajkowski
Opis

Anna Maria Jopek, Kapela ze Wsi Warszawa, Leszek Możdżer, Natalia Przybysz, czy Czesław Mozil, a w tym roku Krzysztof Zalewski - to tylko niektóre z gwiazd, jakie mogliśmy dotychczas usłyszeć na krotoszyńskich scenach podczas Więc Wiec. - Chodzi o to, by dawać odbiorcom przyzwoitą dawkę kultury muzycznej - mówił Wojciech Szuniewicz, pomysłodawca tych wydarzeń. - W tym roku usłyszymy więc m.in. Pablopavo czy Lecha Janerkę.

Co jeszcze będzie się działo w tym roku podczas Więc wiec? O tym rozmawialiśmy w studiu. Wojciech Szuniewicz, odpowiedzialny jest też za słynny Folk Fest, organizowany w Krotoszynie. Jak doszło do tego, że festiwal ten zastąpił Dni Miasta? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

W programie pojawiła się także Karolina Czaja z PrimitiveTattoo, która zainicjowała pierwszy Ethnic Tattoo Fest we wsi Karolina, nieopodal Góry Kalwarii. Impreza wystartuje już 2 sierpnia. Czym jest święta geometria i co będzie się działo podczas tegorocznej odsłony wydarzenia? O tym także rozmawialiśmy w studiu Polskiego Radia. 

***

Tytuł audycji: Folk Off

Goście: Wojtek Szuniewicz (dyrektor Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury), Karolina Czaja ( PrimitiveTattoo)

Data emisji: 31.07.2019

Godzina emisji: 00:00

kd

Playlista
Tagi
Playlista
  • Haydamaky, Stasiuk Andrzej, - Stepy akermańskie
  • PABLOPAVO I LUDZIKI - Karwoski
  • PABLOPAVO I LUDZIKI - ŚWIATŁA NA STATKU
  • Michał Zygmunt, - Na Kujawach pięknie grają
  • Fijałkowski Stanisław, - W ogródecku dub
  • HAŃBA! - Płyną okręty
  • Shata QS, - Nasza rzeczywistość