X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal Numinosum. Dźwięki świata w Puszczy Kampinowskiej

Szósta odsłona Numinosum rozpoczęła się 5 września i potrwa do 8 września. Pojawili się artyści m.in. z Chin, czy Meksyku. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/melnikof
O Audycji
Tytuł Numinosum. Dźwięki świata w Puszczy Kampinowskiej
Prowadzący Maciej Szajkowski
Opis - Nazwa Numinosum oznacza "zachwyt sztuką", bardzo szeroko pojętą. My sami zachwycamy się sztuką, i do tego staraliśmy się nawiązać w nazwie festiwalu, ale próbujemy też połączyć lokalnych twórców w tymi światowymi - tłumaczył Wojciech Bedyński. A jak podkreślała Natalia Klamann tegoroczna odsłona będzie wyjątkowa. - Odwiedzą nas zespoły z Francji, Węgier. Ich muzyka jest bardzo zróżnicowana i multikulturowa - mówiła rozmówczyni Macieja Szajkowskiego. W wyjątkowym miejscu, Puszczy Kampinowskiej, pojawili się także m.in. artyści z Meksyku, Chin czy USA.

W czasie fesitwalu nie zabraknie oczywiście muzyków z Polski, wystąpią Orkiestra Taneczna Bonanza, czy Kapela mazowiecka. Organizatorzy zapraszają także m.in. na warsztaty, głównie tańca. Co jeszcze czeka gości odwiedzających Numinosum? I jak wygląda organizacja tego przedsięwzięcia od kuchni? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Polskiego Radia. W programie także dużo dobrej, folkowej muzyki.

***

Tytuł audycji: Folk Off

Goście: Natalia Klamann, Wojciech Bedyński (pomysłodawcy i organizatorzy Numinosum)

Data emisji: 4.09.2019

Godzina emisji: 00:00

kd

Playlista
Tagi
Playlista