Wymiana roślin w internecie dzięki aplikacji. Jak to działa?

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2020 20:20
Dotychczas w sieci najczęściej wymienialiśmy się odzieżą czy przedmiotami codziennego użytku. Teraz do tej listy dołączyły rośliny. 
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: KaryB/Shutterstock.com

roślina mięsożerna muchołówka 1200.jpg
Rośliny mięsożerne. Jak mogą ci pomóc?

Jeśli nie mamy ręki do roślin albo czujemy, że nie potrafimy dobrze opiekować się kwiatami, które mamy w domu, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie umiał się nimi zająć. Dzięki aplikacji "Plantswapp".

Posłuchaj
03:03 2020_10_21-17-36-57_TOP.mp3 Jak działa aplikacja "Plantswapp" - miejsce w sieci do wymiany roślin? (TOP/Czwórka)

- Najpierw musimy znaleźć naszą lokalną społeczność, w ramach której będziemy działać - tłumaczył dziennikarz Czwórki Mateusz Kulik. - Jeśli nie znajdziemy nikogo w naszej okolicy, sami możemy zostać "roślinnymi pionierami" i założyć własną społeczność.

Posłuchaj także:

"Plantswapp" zbudowana jest na zasadzie kafelków. W aplikacji znajdziemy m.in. sekcję "Tablica", w której pojawią się wizytówki dostępnych roślin, a także przyciski pozwalające skontaktować się z innymi właścicielami. - Jeśli któreś z ogłoszeń nas zainteresuje, wystarczy w nie kliknąć, by zobaczyć ogłoszenie dotyczące danej rośliny - tłumaczył Mateusz Kulik. - Ważne, by korzystać z takich nowinek mądrze, i nie zaszkodzić sobie, innym ani roślinom - podkreślał dziennikarz Czwórki. 

***

Tytuł audycji: TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Materiał: Mateusz Kulik

Data emisji: 21.10.2020

Godzina emisji: 18.16

kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak