Kajetanowicz: Radzę sobie na głębokich polskich dziurach

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2011 20:02
Rajdowy Mistrz Polski, w kolejnym spotkaniu ze słuchaczami audycji Czwarty Wymiar, opowiada o tym, co najbardziej ceni w swoim sportowym aucie.
Audio

- Mój samochód pozwala na bardzo szybką jazdę. Najwięcej gadżetów w aucie jest jednak niewidoczne na pierwszy rzut oka – mówi Kajetan Kajetanowicz w Czwórce.

Bardzo istotne i zdaniem Kajetanowicza w pewien sposób gadżeciarskie, jest w jego rajdówce zawieszenie. – Jego konstrukcja pozwala nie tylko na jazdę po głębokich polskich dziurach, ale także na duże skoki, podczas których można zapomnieć o grawitacji – wyjaśnia. Jako przykład podaje loty na kilkadziesiąt metrów, jakie podziwiać można na Rajdzie Polski.

Podwozie to nie jedyny gadżet auta. Wiele jest także mniejszych usprawnień, o których zapomina czasami sam mistrz. – Gdy nie jeżdżę przez kilka tygodni, zdarza się, że pytam głównego inżyniera, co i gdzie się włącza. Tak dużo tego jest. Z pomocą przychodzi też mój pilot, Jarek Baran – opowiada Kajetanowicz.

Kolejne spotkanie z rajdowcem już jutro w Czwartym Wymiarze!

pg

Zobacz więcej na temat: POLSKA kajetan kajetanowicz
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kajetanowicz wygrał prolog Rajdu Dolnośląskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2010 21:03
Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem (Subaru Impreza) wygrali w piątek w Kłodzku 2,2 km prolog przed 20. Rajdem Dolnośląskim
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajetanowicz jednak bez zwycięstwa? Wyniki zawieszone

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2011 10:49
Po zakończeniu 68. Rajdu Polski, dziewiątej rundy mistrzostw Europy, nie ogłoszono oficjalnych wyników imprezy. Zakwestionowano zgodność z regulaminem samochodu zwycięzcy Kajetana Kajetanowicza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajetan Kajetanowicz w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2011 20:02
Rajdowy Mistrz Polski w audycji Czwarty Wymiar opowiada o technologiach, jakie spotkać można w jego sportowym aucie.
rozwiń zwiń