Polskie Radio
Section05
kajetan kajetanowicz

Polak liderem MŚ! Czas na Rajd Estonii

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak po historycznym zwycięstwie w Rajdzie Safari są na pierwszym miejscu w klasyfikacji sezonu w kategorii WRC 2. To wszystko za sprawą fenomenalnej passy. Wcześniej w tym sezonie "Kajto" stawał na podium w Portugalii oraz Chorwacji. Polak wie doskonale, jak walczyć o podium także w Estonii. Sukcesy świętował tu w 2021, 2016 i 2015 roku.
Zobacz więcej na temat:  Moto sport sporty motorowe Rajdy samochodowe kajetan kajetanowicz skoda fabia skoda SPORT

Polak na starcie Rajdu Safari. "Najtrudniejsza runda MŚ"

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak zakończyli przygotowania do Rajdu Safari, ich największego wyzwania w dotychczasowej karierze. Załoga Lotos Rally Team sprawdziła dzisiaj ustawienia samochodu na odcinku testowym, który mierzył niespełna pięć i pół kilometra długości. Polacy są gotowi do rywalizacji w szóstej rundzie rajdowych MŚ. 
Zobacz więcej na temat:  Rajdy samochodowe Moto sport sporty motorowe SPORT kajetan kajetanowicz skoda fabia skoda

Kajetanowicz walczy o zwycięstwo. Świetna jazda Polaka

Startujący w kategorii WRC 2 Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak zajmują wysokie, trzecie miejsce w Rajdzie Portugalii przed finałowym etapem zmagań. Polacy uzyskiwali czasy w czołowej trójce na czterech z siedmiu dzisiejszych odcinków specjalnych. Na finałowej próbie dnia pokonali wszystkie załogi w samochodach najwyższej klasy Rally1, ciesząc jazdą fanów, którzy tłumnie podziwiali zmagania nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Moto sport Rajdy samochodowe sporty motorowe kajetan kajetanowicz

WRC 2. Kajetan Kajetanowicz wygrał jeden z odcinków specjalnych Rajdu Portugalii. Świetne tempo Polaka

Zakończył się pierwszy etap Rajdu Portugalii, czwartej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata. W bardzo dobrym stylu na piątkowych odcinkach specjalnych prezentowali się Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak, którzy pięć z nich ukończyli w czołowej trójce, dwa na drugiej pozycji, wygrywając finałową próbę. Załoga LOTOS Rally Team walczy w czołówce, choć miała pecha i straciła sporo czasu blokowana przez startujących przed nią konkurentów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Moto sport Rajdy samochodowe sporty motorowe kajetan kajetanowicz

Polak powtórzy sukces w MŚ? Czas na Rajd Portugalii!

Trzy tygodnie po wywalczeniu podium w Rajdzie Chorwacji Kajetan Kajetanowicz jest gotowy do kolejnego wyzwania. Lotos Rally Team zawita tym razem na Rajd Portugalii, jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych szutrowych rajdów świata. Przed rokiem ta runda padła łupem duetu Kajetanowicz-Szczepaniak. W tym roku o ten laur zawalczy aż czterdzieści jeden załóg z kategorii WRC 2.
Zobacz więcej na temat:  kajetan kajetanowicz Moto sport sporty motorowe Rajdy samochodowe SPORT

Polak zostaje w WRC. Zmagania rozpocznie od Rajdu Chorwacji

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak - załoga Lotos Rally Team zaczyna zmagania w kolejnym sezonie rajdowych MŚ. Po ostatnich trzech latach, w których za każdym razem stawali na podium, tegoroczny cel pozostaje bez zmian: walka o zwycięstwo. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ tegoroczna stawka WRC 2 (po połączeniu z WRC 3) może okazać się rekordowa. 
Zobacz więcej na temat:  Rajdy samochodowe Moto sport sporty motorowe SPORT kajetan kajetanowicz skoda fabia skoda

NASZ WYWIAD Kajetan Kajetanowicz: "serce" Kubicy zawsze było w rajdach

- Jestem zarówno szefem zespołu, jak i kierowcą [...] To jest dla mnie najtrudniejsze, ale dzięki temu też tak długo jeździmy i przygoda wciąż trwa. Chyba trudno byłoby to zmienić w tej chwili - powiedział Kajetan Kajetanowicz w rozmowie z Mateuszem Brożyną z portalu PolskieRadio24.pl. Zapraszamy do przeczytania obszernego wywiadu z rajdowym wicemistrzem świata WRC3. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Moto sport sporty motorowe Rajdy samochodowe kajetan kajetanowicz NASZ WYWIAD opinie

Dwudniowy Rajd Barbórka. Kajetanowicz wyśrubuje rekord?

Zbliża się 59. edycja Rajdu Barbórki, który odbędzie się w dniach 3-4 grudnia z tradycyjnym Kryterium Karowa. W rywalizacji udział zapowiedział wicemistrz świata WRC3 Kajetan Kajetanowicz i jego pilot Maciej Szczepaniak. "Kajto" przywiezie do Warszawy auto, którym w tym sezonie triumfował trzykrotnie i sześć razy stawał na podium rajdowych MŚ - Skodę Fabię Rally2 Evo.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Rajdy samochodowe Barbórka kajetan kajetanowicz Moto sport sporty motorowe