Polskie Radio
Section05
kajetan kajetanowicz

Kajetanowicz i Szczepaniak wysoko w Rajdzie Estonii

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak wywalczyli drugie miejsce w Rajdzie Estonii! Polacy rywalizujący w kategorii WRC 3 po raz trzeci w tym sezonie stanęli na podium Rajdowych Mistrzostw Świata. Załoga LOTOS Rally Team ponownie pokazała się z bardzo dobrej strony, dopisując do swojego konta solidną liczbę punktów, która pozwoliła na zbliżenie się do liderów punktacji. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Rajdy samochodowe Moto sport sporty motorowe kajetan kajetanowicz

Rajd Estonii: Kajetanowicz walczy o zwycięstwo w WRC 3. "Jesteśmy gotowi"

Motywacji im nie brakuje. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak, aktualni wiceliderzy rajdowych MŚ WRC 3, przystępują do walki w Rajdzie Estonii. Dla duetu Lotos Rally Team będzie to czwarty start w sezonie, w którym na koncie mają już dwa zwycięstwa. Najszybszy rajd w kalendarzu wystartuje w czwartkowy wieczór, a przed załogami dwadzieścia cztery odcinki specjalne o łącznej długości ponad 314 kilometrów.
Zobacz więcej na temat:  kajetan kajetanowicz Moto sport sporty motorowe Rajdy samochodowe SPORT

Rajd Estonii: Kajetanowicz znów na trasie. "Kto chce wygrać ten rajd, jest trochę szalony"

Lotos Rally Team rusza na jeden z najszybszych i najbardziej zwariowanych rajdów w kalendarzu Rajdowych Mistrzostw Świata. Już 15 lipca rozpocznie się znany z wysokich prędkości i dalekich skoków Rajd Estonii, który stanowić będzie 7. rundę WRC. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak będą walczyć wśród lasów, małych wiosek i jezior. 
Zobacz więcej na temat:  Rajdy samochodowe Moto sport sporty motorowe SPORT kajetan kajetanowicz

Rajd Sardynii: Kajetanowicz i Szczepaniak wracają z punktami

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak wywalczyli drugi czas na Power Stage Aglientu-Santa Teresa, dodatkowo punktowanym, finałowym odcinku specjalnym Rajdu Sardynii. Tym samym Polacy zdobyli kolejne cenne punkty do tabeli sezonowej rajdowych MŚ. Załoga Lotos Rally Team ponownie pokazała się z bardzo dobrej strony na Sardynii i pomimo przerwania jazdy na piątkowym etapie ukończyli rywalizację na punktowanej, ósmej pozycji, osiągając imponujące rezultaty na poszczególnych próbach.
Zobacz więcej na temat:  Rajdy samochodowe kajetan kajetanowicz Moto sport sporty motorowe SPORT

Rajd Portugalii: Kajetan Kajetanowicz znów najszybszy. Polak wygrał rywalizację WRC3

Drugi start w tym sezonie, drugi debiut i druga wygrana dla Kajetana Kajetanowicza. Pilotowany przez Macieja Szczepaniaka reprezentant Lotos Rally Team w świetnym stylu triumfował w Rajdzie Portugalii, jednej z najtrudniejszych i najdłuższych rund Rajdowych Mistrzostw Świata. Polacy ukończyli większość odcinków specjalnych na podium, aż siedem z nich wygrywając! To ich czwarta wspólna wygrana w WRC, a wywalczone punkty pozwoliły na awans na pozycję wiceliderów w klasyfikacji generalnej. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Rajdy samochodowe kajetan kajetanowicz Moto sport sporty motorowe

WRC: rusza legendarny rajd Portugalii. Na starcie Kajetanowicz i Szczepaniak

Już w ten weekend rozpocznie się czwarta runda rajdowych MŚ (WRC) - 54. Rajd Portugalii. Będą to drugie zawody w tegorocznym cyklu dla reprezentantów Lotos Rally Team, Kajetana Kajetanowicza i Macieja Szczepaniaka. Po wygraniu Rajdu Chorwacji przed Polakami blisko 340 kilometrów zmagań w towarzystwie silnej konkurencji.
Zobacz więcej na temat:  Rajdy samochodowe kajetan kajetanowicz Moto sport sporty motorowe SPORT

WRC: Kajetanowicz nie zamierza płacić frycowego. Polak celuje w Rajd Portugalii

W najbliższy czwartek rozpocznie się kultowy Rajd Portugalii – jedna z ikon rajdowych MŚ (WRC). Po raz pierwszy na tych szutrowych trasach pojawi się kierowca Lotos Rally Team, pilotowany przez Macieja Szczepaniaka Kajetan Kajetanowicz. Ustronian po fenomenalnym zwycięstwie w Rajdzie Chorwacji będzie chciał wykonać kolejny krok w stronę zdobycia tytułu MŚ. 
Zobacz więcej na temat:  kajetan kajetanowicz sporty motorowe Moto sport Rajdy samochodowe SPORT

Rajd Chorwacji debiutuje w kalendarzu WRC. Kajetanowicz gotowy do walki

Rajdowe Mistrzostwa Świata po raz pierwszy zawitają na asfaltowe drogi Chorwacji. Właśnie od tej rundy swój sezon w WRC rozpoczynają reprezentanci Lotos Rally Team, Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak. Polacy zakończyli już przygotowania do zawodów, których pierwszy odcinek specjalny zaplanowano na jutrzejszy poranek.
Zobacz więcej na temat:  kajetan kajetanowicz sporty motorowe Moto sport Rajdy samochodowe SPORT

WRC. Kajetanowicz i Szczepaniak zaczynają od Rajdu Chorwacji. "Czuję się jak dziecko w piaskownicy"

Załoga Lotos Rally Team w składzie: Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak przystępuje do kolejnego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata. Pierwszym startem w tym roku będzie dla nich asfaltowy Rajd Chorwacji, który debiutuje w kalendarzu WRC. Trzecia tegoroczna runda światowego czempionatu zostanie rozegrana w dniach 22-25 kwietnia. Polacy zmierzą się z 14 załogami w kategorii WRC 3.
Zobacz więcej na temat:  Rajdy samochodowe Moto sport kajetan kajetanowicz sporty motorowe SPORT skoda

WRC: Kajetanowicz zaczyna sezon od Rajdu Chorwacji. "Walczymy o mistrzostwo"

Kajetan Kajetanowicz powraca na najtrudniejsze i najbardziej wymagające trasy Rajdowych Mistrzostw Świata. Kierowca Lotos Rally Team, razem z pilotem, Maciejem Szczepaniakiem, zaliczy pełny sezon w najliczniejszej kategorii WRC 3. Walkę o tytuł mistrzowski rozpoczną od debiutującego w kalendarzu asfaltowego Rajdu Chorwacji. Polacy ponownie połączą siły z hiszpańskim tunerem RaceSeven, który będzie odpowiadał za obsługę ich Skody Fabii Rally2 Evo w najnowszej specyfikacji.
Zobacz więcej na temat:  kajetan kajetanowicz SPORT Moto sport Rajdy samochodowe sporty motorowe

Gala Mistrzów Sportu: Lewandowski sportowcem 2020 roku. Świątek i Stoch na podium

Robert Lewandowski został zwycięzcą 86. plebiscytu Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski roku 2020. W najlepszej trójce znaleźli się jeszcze Iga Świątek, triumfatorka wielkoszlemowego Roland Garrosa oraz jeden z najlepszych polskich skoczków w historii Kamil Stoch. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Robert Lewandowski Iga Świątek Kamil Stoch kajetan kajetanowicz Bartosz Zmarzlik Jan Błachowicz Wilfredo Leon Dawid Kubacki

NASZ WYWIAD Kajetan Kajetanowicz: nie zawsze musisz być najszybszy, żeby zostać mistrzem świata [WYWIAD]

- Dla mnie tegoroczna rywalizacja była trudna do rozegrania psychologicznie - podkreślił w rozmowie z PolskieRadio24.pl Kajetan Kajetanowicz, kierowca rajdowy Lotos Rally Team, startujący w klasie WRC 3. W sezonie 2020 "Kajto" i pilot Maciej Szczepaniak zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata. Z powodu pandemii wiele rund zostało odwołanych, co wpłynęło na skrócony format kalendarza WRC. 
Zobacz więcej na temat:  kajetan kajetanowicz Moto sport sporty motorowe Rajdy samochodowe SPORT NASZ WYWIAD opinie

WRC: Kajetanowicz i Szczepaniak kończą sezon na podium rajdowych MŚ w swoje klasie

Dobiegł końca nieprzewidywalny i wyjątkowy sezon Rajdowych Mistrzostw Świata. Dla Kajetana Kajetanowicza i Macieja Szczepaniaka ułożył się on bardzo pomyślnie: reprezentanci Lotos Rally Team potwierdzili swoją dobrą dyspozycję, stając po raz drugi z rzędu na podium. Polacy mimo niepowodzenia w Estonii wywalczyli trzecie miejsce, zapisując na swoje konto dodatkowo wygraną w Turcji i drugie miejsce na Sardynii. 
Zobacz więcej na temat:  Rajdy samochodowe kajetan kajetanowicz Moto sport sporty motorowe SPORT