Kajetan Kajetanowicz w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2011 20:02
Rajdowy Mistrz Polski w audycji Czwarty Wymiar opowiada o technologiach, jakie spotkać można w jego sportowym aucie.
Audio

Kajetan Kajetanowicz w rajdach zadebiutował w 2000 r. startem Fiatem 126p w Rajdzie Cieszyńska Barbórka. Dziś jego samochód to Subaru Impreza N15, wywalczył nim wygraną w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

- Kiedyś, gdy miałem więcej czasu, siadałem przed konsolą i grałem ze znajomymi na symulatorach jazdy. Przyznaję, często wtedy obrywałem – mówi w Czwórce. Dziś najbardziej relaksuje się przy telewizorze. – Wystarczy, że coś leci w tle - wyjaśnia.

Mówiąc o muzyce, podkreśla, że lubi dobrą jakość dźwięku. – Dźwięk musi być czysty, nie może nic charczeć – zaznacza rajdowiec.

Rozmów Kuby Marcinowicza z Kajetanem Kajetanowiczem posłuchać będzie można w tym tygodniu w audycji Czwarty Wymiar. Zapraszamy!

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Organizatorzy rajdów powinni ograniczać ryzyko

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2011 18:00
Na trasie samochodowego Rajdu Świdnickiego doszło do śmiertelnego wypadku. Po uderzeniu w drzewo zginął kierowca Sylwester Olszewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajetanowicz wygrał najstarszy rajd w kraju

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2011 18:29
Broniący tytułu mistrza kraju Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza) wygrał 68. Rajd Polski, dziewiątą rundę mistrzostw Europy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajetanowicz jednak bez zwycięstwa? Wyniki zawieszone

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2011 10:49
Po zakończeniu 68. Rajdu Polski, dziewiątej rundy mistrzostw Europy, nie ogłoszono oficjalnych wyników imprezy. Zakwestionowano zgodność z regulaminem samochodu zwycięzcy Kajetana Kajetanowicza.
rozwiń zwiń