zaGRYwka: "Medal Of Honor Airborne" - rewelacyjne odgłosy wojny

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2012 19:34
- Na swoje czasy, to był świetny tytuł, ale jest jeden element, który straszliwie psuje tę grę – mówił w Czwórce Leszek Smosarski z Electronic Dreams.
Audio

- Ktoś sobie wymyślił, że pod koniec będą nas atakowali naziści z czerwonymi oczami, to całkowicie psuje klimat tej naprawdę dobrej gry – opowiadał gość audycji "zaGRYwka".

Gra "Medal Of Honor Airborne" ukazała się w 2007 roku i dziś jest już jednym z klasyków wojennych strzelanek typu FPP.  Jak przystało na tę klasę gier, fabuła jest szczątkowa i ogranicza się do wykonywania misji w stylu zniszcz, przejmij obroń.

– W tej grze pojawiła się pewna nowość, jak na tamte czasy, czyli skoki spadochronowe. Mogliśmy zdecydować, czy od razu lądujemy w okopach wroga i robimy porządek w stylu Johna Rambo, albo wziąć snajperkę i z daleka oczyszczać teren - opowiadał Smosarski.

Graficznie, w roku 2007 roku, ta część serii "Medal of Honor" robiła ogromne wrażenie, dziś już zdaniem naszych recenzentów nie wytrzymuje próby czasu. – Teren pola bitwy jest mały, animacja postaci jest śmieszna, no i przeokropnie wczytują się tekstury, czasem po minucie mój karabin wyglądał oble i nijako - irytował się gość Kuby Marcinowicza.

Więcej na temat gry dowiesz się słuchając nagrania audycji.

Czytaj także

Test gry: "X-men Origins Wolverine" - chodzony slasher

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 17:30
Wolverine walczy ze swoimi przeciwnikami za pomocą białej broni. Grafika i muzyka są tak udane, że prawie nie zauważa się, że nasz bohater lekko lewituje nad ziemią.
rozwiń zwiń
Czytaj także

zaGRYwka: "Tomb Rider Underworld" – Lara kanciasta, ale jara

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2012 19:28
Chodź gra wyszła w listopadzie 2008 roku, to zdaniem naszych testerów, przygodowe wyprawy z Larą Croft w dalszym ciągu dostarczają przyjemności.
rozwiń zwiń
Czytaj także

zaGRYwka: "Londyn 2012" - nudnawy świat olimpiady

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2012 17:09
Jeśli ochłoneliście już po emocjach związanych z igrzyskami w Londynie, to w wolnej chwili możecie sprawdzić swoje umiejętności w grze "Londyn 2012".
rozwiń zwiń